Małgorzata Rozenek zabrała głos
youtube.com/jastrzabpost
Sara Osiecka - 25 Kwietnia 2019

Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu stała się uczestniczą zażartej dyskusji między Polakami. Gwiazda TVN w końcu zdecydowała się sama powiedzieć, co naprawdę myśli. Fani będą bardzo podzieleni.

Małgorzata Rozenek jest kojarzona przede wszystkim z programami TVN, takimi jak Perfekcyjna Pani Domu czy Projekt Lady. Zdobyła sławę jako ekspertka od sprzątania, dobrego wychowania czy trików ułatwiających codzienne funkcjonowanie. To, co zrobiła niedawno, najpierw zaskoczyło fanów, a potem spowodowało wiele kontrowersji wokół gwiazdy. W końcu sama zainteresowana zabrała głos.

tataGwiazdor Polsatu po raz 4 został tatą. Z 4 kobietą. Jedno z dzieci ma niespotykane imięCzytaj dalej

Małgorzata Rozenek wywołała burzę wśród Polaków. Nikt nie się tego nie spodziewał

Małgorzata Rozenek nie wstydzi się tego, że dwoje jej dzieci urodziło się dzięki metodzie in vitro. Gwiazda dobrze wie, przez co musi przejść kobieta, która mimo problemów z płodnością chce urodzić dziecko. Tę wiedzę postanowiła zawrzeć w książce "In Vitro. Rozmowy intymne". Już w maju trafi ona na półki wszystkich księgarni w kraju.

Mimo że jeszcze nie było premiery lektury, już wywołała ogromne kontrowersje wśród wszystkich Polaków. Wiele osób wspiera gwiazdę TVN i cieszy się, że zdobyła się na odwagę, by pisać o tak trudnym temacie. Inni zaś krytykują prezenterkę, uważają bowiem tę metodę zapłodnienia za niedopuszczalną oraz sprzeczną z nauczaniem Kościoła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PO GALERIĄ

agnieszka chylińskaNajwiększe dramaty Agnieszki Chylińskiej. Szokujące fakty, o siódmym wiedzą tylko najbliżsiCzytaj dalej

Gwiazda TVN broni swoich racji. Wypowiedziała się na temat kontrowersyjnego działania

Żona Radosława Majdana nie jest jednak zrażona krytyką i dumnie broni swojego dzieła. Uważa, że konieczna jest dyskusja na ten temat oraz walka o lepsze prawa dla wszystkich osób, które chcą zawalczyć o swoją rodzinę.

- Celem tej książki jest rozpoczęcie rozmowy o in vitro takim, jakim jest. To jest jedno ze schorzeń: niepłodność i coraz więcej par się z nią mierzy. Chciałabym, żebyśmy zaczęli o tym mówić, żebyśmy pracowali nad refundacją zabiegu i równą dostępnością tego zabiegu dla wszystkich par, nie tylko tych, którzy mieszkają w dużych aglomeracjach, nie tylko tych, którzy mają dostęp do dobrych klinik, tylko dla każdego - powiedziała.

Małgorzata Rozenek ma nadzieję, że ta publikacja pomoże niektórym osobom zrozumieć, jak trudny jest to proces i jak wiele szczęścia może dać rodzinom.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

prognoza pogodyPył znad Sahary nad Polską! Prognoza pogody następne dniCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News