Rozenek w kilku słowach wygarnęła duchownemu. Nagle zmienił ton wypowiedzi

Rozenek w kilku słowach wygarnęła duchownemu. Nagle zmienił ton wypowiedzi Źródło: screen/YouTube/przeAmbitni.pl

Małgorzata Rozenek nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio w mediach społecznościowych można było śledzić jej ożywioną wymianę zdań z pewnym księdzem. Konflikt dotyczył bardzo delikatnej sprawy. Gwiazda ostro odpowiedziała księdzu, a ten w efekcie zmienił ton swojej wypowiedzi.

Małgorzata Rozenek nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda TVN cały czas angażuje się w kolejne projekty, a jej działalność nie ogranicza się do jednego obszaru. Popularna prezenterka wydała ostatnio książkę, która porusza bardzo ważny temat. "In vitro. Rozmowy intymne" to efekt jej wielomiesięcznej pracy. Książka wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów, a jej premiera spotkała się z olbrzymim entuzjazmem z ich strony.

Zaangażowanie Małgorzaty Rozenek w kwestię in vitro jest sprawą naturalną. Synowie gwiazdy TVN poczęli się właśnie dzięki tej metodzie. Prezenterka jest świadoma, że jest to bardzo delikatny temat. Stąd tytuł jej publikacji, która zawiera rozmowy z wieloma osobami, które również zdecydowały się na skorzystanie z osiągnięć nowoczesnej technologii. Jednak radość Rozenek z sukcesu książki nie trwała zbyt długo. Wszystko przez pewnego dominikanina.

Małgorzata Rozenek odpowiada na zarzut duchownego. Mocne słowa

Małgorzata Rozenek nie spodziewała się ataku ze strony duchownego. Tym bardziej, że dominikanie są znani z otwartego podejścia do kontrowersyjnych tematów. Jednak w tym przypadku było inaczej. Dominikanin Paweł Gużyński nie odniósł się jednak do samego tematu publikacji, ale zarzucił Magłorzacie Rozenek, że tak naprawdę nie brała udziału w projekcie, a teraz firmuje go swoim nazwiskiem. Żona Radosława Majdana nie mogła milczeć wobec takich zarzutów. W mediach społecznościowych pojawiło się jej oświadczenie:

- Podważanie mojego wieloletniego zaangażowania w temat In vitro i autorstwa książki jest niestosowne i krzywdzące. Książka “In vitro. Rozmowy intymne” jest moim autorskim pomysłem, który zaproponowałam wydawnictwu Prószyński i S-ka.Przez wiele miesięcy przygotowywałam merytorycznie każdą rozmowę i merytorycznie ją opracowywałam (...) Bardzo bym nie chciała, żeby niepotrzebne komentarze odwracały uwagę od społecznego problemu – pisała Małgorzata Rozenek na swoim profilu na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dominikanin zareagował na mocne słowa Rozenek. Dziś wypowiada się już w innym tonie

Po opublikowaniu tego oświadczenia ksiądz zmienił ton swojej wypowiedzi. Duchowny wyjaśnił swoją początkową reakcję na książkę "In vitro. Rozmowy intymne". Jego słowa brzmiały już znacznie łagodniej, jednak tłumaczenie wydaje się dość pokrętne:

- Mój wpis na Facebooku nie miał na celu podważenia autorstwa całości projektu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Jego intencją było zwrócenie uwagi na fakt, że firmować jakieś przedsięwzięcie swoim nazwiskiem nie oznacza dokładnie tego samego, co być wyłącznym autorem książki. Chcę wyrazić szczerą nadzieję, iż wskazane przeze mnie wątpliwości nie przeszkodzą projektowi Pani Rozenek i jej samej w osiągnięciu pełnego sukcesu książki - przyznał dominikanin. 

Nie wiadomo, czy Małgorzata Rozenek będzie usatysfakcjonowana takim tłumaczeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna gwiazda TVP miała sztuczne nogi? Po latach cała prawda wyszła na jaw. Tego się nie spodziewaliście
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Gdy wyszła na scenę, wszyscy zaniemówili. Poznaliśmy sobowtóra Agnieszki Chylińskiej
  4. Co za konstrukcję na głowie miała Pavlović! Fryzura jurorki zaskoczyła widzów TzG
  5. Sensacja w Tańcu z Gwiazdami. Faworytka wyrzucona z programu!

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł