Nawet Rozenek musi mieć ich dość. Jej fani to niechlubni rekordziści

Nawet Rozenek musi mieć ich dość. Jej fani to niechlubni rekordziści

Małgorzata Rozenek jak na razie nadal wraz z rodziną przebywa w Tajlandii, jednak jej wpis w mediach społecznościowych wywołał ogromne poruszenie. Jednak to komentarze internautów zrobiły prawdziwą furorę.

Małgorzata Rozenek podobnie jak inne polskie gwiazdy jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Perfekcyjna pani domu skupia swoją uwagę przede wszystkim na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe wpisy oraz relacje. Pod jedną z ostatnich fotografii, jej fani zaczęli wypominać jej błędy w wypowiedzi podczas relacji. Jednak wśród internautów również można znaleźć prawdziwe perełki, jeżeli chodzi o język polski.

Małgorzata Rozenek pod falą krytyki

Nie tylko Rozenek popełnia gafy językowe. Inną celebrytką, której z tego powodu internauci nie dają żyć, jest Anna Lewandowska, która w swoich wpisach bardzo lubi używać języka angielskiego. Niestety według internautów jej umiejętności pozostawiają wciąż wiele do życzenia, ale komentujący również mają sporo na sumieniu. Bardzo łatwo jest wytykać błędy innym osobom, jednak dostrzec już swoje własne, to nie takie proste. Widać to doskonale po komentarzach pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek. - Te wypowiedzi na story to jakiś żart? Przeciez Pani nie potrafi się wyslawiac, ani poprawnie zlozyc ani jednego zdania... jakim cudem pracuje Pani w tv!? [zachowana oryginalna pisownia] - pisze jedna z internautek. - Witam serdecznie tez podłączam się do pytania z kand sandałki? - czytamy. Dodatkowo co bardziej złośliwe osoby, wytykają fanom Rozenek, że mają problemy nie tylko z poprawną pisownią, ale również z czytaniem ze zrozumieniem. Jej fani to prawdziwi "rekordziści". W komentarzach cały czas pojawiają się pytania o to, skąd celebrytka wzięła swoje oszałamiające buty.



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani Małgorzaty Rozenek niechlubnymi rekordzistami

Oczywiście Rozenek nie raz odpowiadała na to pytanie, a dodatkowo zostały one nawet oznaczone na samym zdjęciu. Jednak internauci cały czas nie ustępują w zadawaniu w kółko tego samego pytania. - Ja pier.... Powaznie Pani odpisuje każdemu ze to buty z deezee? Przecież wystarczy poczytać komentarze żeby się dowiedzieć. Masakra... - dodaje internautka. - Jezu ludzie czy wy nie potraficie czytać? Sto pytań o buty, wystarczy zobaczyć odpowiedź pod pierwszym pytaniem - komentuje internautka.



ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Bolesne leczenie gwiazdora TVN! Też na to cierpiałeś wiele razy w życiu
  4. Ciemna strona OSZAŁAMIAJĄCEGO Sylwestra w TVP. Wielki dramat gwiazdy
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News