Małgorzata Rozenek wdała się w wielką kłótnię z Radkiem. O co poszło?

Małgorzata Rozenek wdała się w wielką kłótnię z Radkiem. O co poszło? Źródło: YouTube - BabskieShorty

Małgorzata Rozenek zdaje się unikać konfliktów w swoim domu. Okazuje się jednak, że prawda o celebrytce jest zupełnie inna. Gwiazda TVN postanowiła opowiedzieć o wielkiej kłótni ze swoim mężem.

Małgorzata Rozenek jest znana jako osoba, która odnosi sukces niemal zawsze, niezależnie od projektu, w który się angażuje. Gwiazda telewizji TVN kojarzona jest z udziału w wielu produkcjach, a każda z nich cieszy się ogromną popularnością. To właśnie dzięki nim fani pokochali znaną prezenterkę, która od kilku lat jest kojarzona wyłącznie z wielkimi sukcesami.

Wydawałoby się, że równie wielkim sukcesem jest jej małżeństwo z Radosławem Majdanem, które do tej pory uchodziło za wzorowe. Okazuje się, że i w nim dochodzi również do momentów mało przyjemnych, a nawet do kłótni pomiędzy byłym piłkarzem a celebrytką. Gwiazda postanowiła opowiedzieć o wielkim konflikcie z mężem podczas jednego z wywiadów. Mało kto mógł spodziewać się takich słów z jej strony.

Małgorzata Rozenek o kłótni z mężem

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek. Każdy producent chciałby cieszyć się z jej udziału przy nowych programach, choć od dłuższego czasu prezenterka jest związana z telewizją TVN. To właśnie tam premierę mają najbardziej znane show, takie jak Perfekcyjna Pani Domu czy Projekt Lady. Cieszą się one wielką popularnością już od wielu lat.

Nie oznacza to oczywiście, że Rozenek skupia się na występach w telewizji. Jest ona aktywna także poza pracą przed kamerą. Stara się skupiać także na promowaniu w mediach społecznościowych, gdzie często nawiązuje kontakt z fanami. Postanowiła również założyć własny biznes, który może okazać się sukcesem właśnie dzięki marce, jaką wyrobiła sobie gwiazda.

Okazuje się, że w jej życiu nie zawsze jest tak miło i sympatycznie, jak mogłoby się wydawać. W jednym z wywiadów celebrytka poruszyła temat swojej relacji z Radosławem Majdanem, wypowiadając się o kłótniach z mężem.

Małgorzata Rozenek opowiada o konflikcie

- Z mężem pracuje mi się najlepiej. Muszę powiedzieć, że bardzo mnie uspokaja jego obecność na planie i uwielbiam pracować z nim obok. Już się nie kłócimy, ale to dlatego, że my się kłóciliśmy na początku o wszystko. Teraz szkoda nam na to czasu. Bardzo dobrze też umiemy rozbrajać miny, które się pojawiają. To jest tak, że my siebie znamy na tyle, że ja wiem, że pewnych rzeczy Radosław nie lubi, on wie, że ja nie lubię, więc te kłótnie zdarzają nam się bardzo rzadko, ostatnia miała miejsce przed “Azją Express” - mówi Rozenek w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dalszej części rozmowy prezenterka przyznała, że wraz z mężem pracują nad wielkim projektem, który już niebawem będzie miał swoją premierę. Gwiazda zapowiada, że nowy format na pewno osiągnie wielki sukces i będzie cieszył się zainteresowaniem Polaków.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  5. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News