Rozenek jej tego nie daruje! Awantura z Rusin nabiera potężnego wymiaru

Rozenek jej tego nie daruje! Awantura z Rusin nabiera potężnego wymiaru

Małgorzata Rozenek może być naprawdę zszokowana słowami Kingi Rusin. Gdy w porannej gazecie ojciec pierwszej wypowiedział się na temat ich konfliktu, nikt się nie spodziewał, że "afera kosmetykowa" nabierze takie rozpędu!

Małgorzata Rozenek i reprezentujący ją w gazecie codziennej ojciec Stanisław Kostrzewski, mogą mieć problem z odpowiedzią na zarzut. Nowy wpis Rusin jest jeszcze bardziej emocjonalny od poprzednich. Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego ojciec perfekcyjnej pani domu udzielił "Faktowi".

Małgorzata Rozenek ma powód do zmartwień. Co odpowiedziała Kinga Rusin rywalce?

Kinga Rusin odpowiedziała Rozenek, a właściwie jej ojcu w bardzo emocjonalny sposób. W "Fakcie" Kostrzewski nazwał dziennikarkę Dzień Dobry TVN "żmiją i gadem", dodając po chwili, że jest bardzo toksyczną osobą. Rusin odpowiedziała w mediach społecznościowych. - No i stało się! Wszystko jasne! Po tym jak dziesiątki tysięcy Polaków potępiły fałszywe strojenie się przez Majdanów w piórka obrońców zwierząt, Rozenek pobiegła na skargę do taty, który, co za zbieg okoliczności, jest PIS-owskim dygnitarzem, wieloletnim skarbnikiem PIS - napisała Kinga Rusin. Dalej Rusin przedstawia miejsce ojca Małgorzaty Rozenek w strukturach Prawa i Sprawiedliwości, uznając jego odpowiedź za atak polityczny. Uważa także, że mężczyzna chciał wykorzystać pozycje "nad" ze względu na różnice płci. Dodała, że walka o prawa zwierząt jest niezwiązana z sympatią polityczną i wśród zaangażowanych są ludzie o różnych poglądach.

Otwarty konflikt gwiazd TVN

Zaciekłe dialogi, które gwiazdy TVN prowadzą na łamach prasy i w mediach społecznościowych coraz mocniej uderzają w wizerunek stacji. Uważnie przyglądają się im również inni artyści, którzy opowiadają się raz po raz po czyjejś stronie. - Patrząc na całą akcję, widać stary schemat walki z przeciwnikami: mówią, że coś jest dla nich ważne (drzewa, puszcza, tu:zwierzęta), następnie kasa jest ważniejsza (wycinka, tu:reklama Avonu), przeciwnikom zarzuca się działanie dla prywatnych korzyści, a po mocnym oświadczeniu obrażonego (mój wpis) atakuje się go na wszystkich frontach i obraża mocniej. Manipulacja przykrywająca sprzedaż wartości za kasę plus zmasowany atak - napisała dalej Rusin. Kinga Rusin wywiad Stanisława Kostrzewskiego uznała za strategię polityczną i zwrócenie uwagi na notowania PiS. Jak wiadomo, Prawo i Sprawiedliwość z TVN nie żyje w najlepszych relacjach. Zaangażowanie w kłótnie dwóch gwiazd przerodziło się zatem w - daleko wychodzącą poza stację - awanturę. - A w imieniu wszystkich którzy kochają zwierzęta i przyrodę oraz tych co o nie walczą odpowiem całej rodzinie Rozenek-Majdan-Kostrzewskich i tym co niszczą przyrodę: Możecie każdego z nas z osobna obrażać, ale nas nie powstrzymacie - zakończyła swój wpis Rusin. W odpowiedzi dziennikarki DDTVN pojawia się również przywołanie działań PiS przeciwko przyrodzie. Rusin pewnie chodziło o niesławną wycinkę drzew, którą zlecił minister Szyszko. "Afera kosmetykowa" stała się jedną z najbardziej skandalicznych. W sieci wciąż pojawiają się nowe informacje z przebiegu wymiany zdań Rozenek i Rusin. W dyskusję zaangażowane są również inne gwiazdy (nierzadko flagowe nazwiska TVN) oraz rodziny kobiet. Nie wiadomo czy panie zdecydują się na rozejm.  1. Magda Gessler komentuje konflikt gwiazd. Opowiedziała się po jednej ze stron
  2. Putin oszalał? Prowokuje USA do konfliktu
  3. Ciężkie chwile po porodzie. Gwiazda TVN zmieszana z błotem
Następny artykuł