Małgorzata Rozenek: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Małgorzata Rozenek: Kiedyś wyglądała zupełnie inaczej!

Małgorzata Rozenek kiedyś, jeszcze przed zostaniem jedną z najsłynniejszych polskich celebrytek, była zupełnie inną osobą i ciężko ją rozpoznać na zdjęciach z tamtego okresu. Fani patrzą na nią jak na "Perfekcyjną panią domu", lecz nie zawsze była tak idealna i bez skazy, na jaką teraz próbuje się wykreować. 

Małgorzata Rozenek kiedyś była zupełnie inną osobą - wraz z rozwojem kariery kobieta zmieniała nie tylko swój styl życia i upodobania, ale również i wygląd. Większości fanów z pewnością ciężko sobie wyobrazić inne oblicze "Perfekcyjnej pani domu", przeszłości jednak nie da się ukryć. Obecnie jest określana mianem gwiazdy TVN i jednej z najpopularniejszych celebrytek, która chętnie zabiera głos w mediach i kreuje się na wszechstronnie uzdolnioną osobę o szerokich zainteresowaniach. Nie boi się komentować spraw, którymi w danej chwili żyje cała Polska, angażuje się również w wiele projektów, programów i pisze książki cieszące się wielką popularnością. Pora jednak cofnąć się kilka lat wstecz, kiedy kamery jej jeszcze nie znały.

Małgorzata Rozenek kiedyś była inną osobą

Małgorzata Rozenek kiedyś - kilka lat przed rozpoczęciem swojej przygody z telewizją - chciała związać się z zupełnie inną dziedziną artyzmu. W wieku dziewiętnastu lat skończyła szkołę baletową, gdzie doskonaliła swoje umiejętności od dziesiątego roku życia. Prawdopodobnie miłość do tańca zaszczepił w niej starszy brat Michał Kostrzewski, który jest zawodowym tancerzem baletowym. Celebrytka niestety nie odniosła na tym polu żadnych większych sukcesów, które mogłyby przynieść jej popularność. Od zawsze duży nacisk kładła również na swoją edukację - jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a jej praca licencjacka nosiła tytuł "Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami". Obroniła również doktorat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek kiedyś wyglądała zupełnie inaczej

Po zaistnieniu w mediach upodobania kobiety uległy gwałtownej zmianie. Zaczęła zgłębiać tajniki dobrego smaku oraz stylu, zainteresowała się modą. Media określają, że największy przełom w tej kwestii nastąpił u niej w 2013 roku po rozwodzie z Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów. Od tamtej pory celebrytka przefarbowała włosy i ostatecznie zrezygnowała z pasemek i charakterystycznych upięć i kreacji, za pomocą których wcześniej wyrażała siebie. Postawiła na elegancję i prostotę połączoną z kobiecością i odrobiną zmysłowości. Trzeba przyznać, że większość fanów po zobaczeniu starszych zdjęć kobiety głośno przyznaje, że zmiana ta wyszła jej na dobre. Małgorzata Rozenek kiedyś Fot. Instagram/m_rozenek ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  2. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  3. Gessler przyznała się do ciężkiej choroby! Widać ją na jej twarzy
  4. Zbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życie
  5. Dramatyczna sytuacja Stocha! Kariera pod znakiem zapytania
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News