Rozenek już tego nie ukryje! Wszystko się wydało, fani gwiazdy zastygli zszokowani
Karol Zaborowski - 5 Grudnia 2018

Rozenek już tego nie ukryje! Wszystko się wydało, fani gwiazdy zastygli zszokowani

Małgorzata Rozenek uważana jest za prawdziwą ikonę stylu w polskim show-biznesie. Jednak celebrytka nie zawsze wyglądała tak jak teraz. Jej fani, widząc dawne zdjęcia swojej idolki, zastygli z szoku.

Małgorzata Rozenek znana jest przede wszystkim z prowadzenia programu "Perfekcyjna pani domu", gdzie doradzała Polakom, jak w łatwy sposób zadbać zarówno o siebie, jak i swe mieszkanie. Innym popularnym projektem prowadzonym przez nią jest "Projekt lady", w którym wraz z mentorkami uczy młode dziewczęta, jak zostać prawdziwą damą. Jednak Rozenek nie zawsze błyszczała na czerwonych dywanach jako wzór do naśladowania.

Jak dawniej wyglądała Małgorzata Rozenek?

Celebrytka, jeszcze zanim stała się prowadzącą programu "Perfekcyjna pani domu" w 2012 roku, pojawiała się na ścianach jako towarzyszka swojego ówczesnego męża, Jacka Rozenka. Już wtedy było widać, że jest bardzo piękną kobietą. Jednak, jeżeli porównamy ją z aktualnym wizerunkiem gwiazdy, to wyglądała jak cień samej siebie. Ewidentnie brakowało jej w tamtym momencie pewności siebie, która teraz z niej wprost emanuje. Metamorfoza Rozenek przychodziła stopniowo, jednak z każdym rokiem zbliżała się do tego wizerunku, który doskonale znamy. W międzyczasie eksperymentowała między innymi z kolorem włosów, a także była dwa razy w ciąży. Nigdy nie ukrywała, że wspomagała się metodą in vitro. W 2010 i 2011 roku była gościem programu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadała między innymi o zaletach państwowego płatnego przedszkola prowadzonego przez ambasadę Francji, do którego uczęszczał jej starszy syn.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska i sekrety jej bogactwa. Czego możecie jej pozazdrościćCzytaj dalej
Prawdziwy przełom nastąpił w 2012 roku podczas prezentacji ramówki stacji TVN. Już na samych zdjęciach widać gigantyczną zmianę. Z jej ust nie znikał uśmiech, a jej figura i strój po prostu wywołały falę zachwytu. Jak na dłoni było widać, że celebrytka w znacznie większym stopniu zaczęła dbać o siebie, a efekt tych działań przerósł najśmielsze oczekiwania. Bez wątpienia kosztowało ją to wiele wyrzeczeń, ale jej fani na pewno stwierdzą, że było warto.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen wp.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Polsatu trzymał to w tajemnicy do ostatniej chwili! Wszystko się wydało
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  4. Co się stało ze Sławomirem?! To samo spotkało jego żonę
  5. Pogrzeb gwiazdy TVN będzie niezapomniany. Odebrało nam mowę
ZamaraTVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News