Małgorzata Rozenek Instagram założyła jak wszystkie inne gwiazdy, po to, aby się promować. Jej konto kipi erotyką, a fani z lubością obserwują kolejne posty. Celebrytka może pochwalić się aż 822 tys. followersów.

Małgorzata Rozenek Instagram to bardzo często wpisywanie w wyszukiwarkę internetową zapytanie, które udowadnia nam, jak popularna jest Perfekcyjna Pani Domu. Gwiazda TVN swoje konto prowadzi bardzo starannie i publikuje na nim zdjęcia, jak najbardziej wpisujące się w najnowsze trendy w mediach społecznościowych.

Znajdziemy na nim fotografie, których celem jest pokazanie kosztownej garderoby, modnych celów podróży, ekskluzywnego jedzenia i oczywiście wielkiej miłości do innego zapalonego instagramera, Radosława Majdana.

Instagram Małgorzaty Rozenek to jednak także fotografie, których nie należy pokazywać młodszym. Prezenterka uwielbia pokazywać swoje ciało, czym informuje o efektach swojej diety i treningów.

Małgorzata Rozenek Instagram kipi erotyzmem

Jak to zwykle bywa w przypadku miedialnych kobiet interesujących się medycyną estetyczną i robiących karierę w telewizji, profil Rozenek kipi erotyzmem. Pełno na nim zdjęć z głębokim dekoltem i w seksownych pozach, których celem bez dwóch zdań jest zwiększenie zasięgów i ilości polubień i udostępnień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienne

Nie brakuje również nawiązań do audycji telewizyjnych, w których uczestniczy. Nie jest to żadna nowość w porównaniu do innych gwiazd krajowych i zagranicznych, które korzystają z medium jako przedłużenie życiorysu, a zarazem platformy do jego upubliczniania.

– To musi być prawdziwe, to musi być twoje, musi być spontaniczne – powiedziała w jednym z wywiadów.

Związek gwiazdy z Radosławem Majdanem

W 2016 roku po dłuższej znajomości Rozenek zawarła swój trzeci związek małżeński. Wybrankiem gwiazdy były bramkarz reprezentacji polski i wielu krajowych klubów Radosław Majdan. Sportowiec nie pierwszy zszedł się z gwiazdą. Wcześniej przez kilka lat był mężem Doroty Dody Rabczewskiej.

Para zdaje się doskonale dogadywać i żyć zgodnie. Małgorzata Rozenek przyznała nawet, że u boku męża czuje się silniejsza.

– Prawdą jest że my razem, i nie mówię tylko o sprawach zawodowych, absolutnie, tylko właśnie mówię o takich prostych sprawach prywatnych, my razem po prostu czujemy się – ja na pewno czuję się dużo silniejsza. Cieszę się, że mam Radzia obok siebie – mówiła w rozmowie z „Cosmopolitan”.

Fot. Instagram/Malgorzata Rozenek
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  2. Chylińska wejdzie na wojenną ścieżkę z gwiazdorem TVN?! Ujawniono niewygodne fakty
  3. ALE WSTYD! Minister PiS przeprasza za Pawłowicz, będą o tym mówić latami!
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. ZAMYKAJĄ JE ŻYWCEM W “GROBACH”. POTEM WSZYSCY JE ZE SMAKIEM JEMY

Czy Doda i Małgorzata Rozenek kiedykolwiek się pogodzą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

TVN zalicza wpadkę za wpadką! Tego widzowie nie mogli przebaczyć

źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek