Małgorzata Rozenek opublikowała osobliwe zdjęcie. Co stało się z jej twarzą?

Małgorzata Rozenek opublikowała osobliwe zdjęcie. Co stało się z jej twarzą?

Małgorzata Rozenek wie w jaki sposób zwrócić na siebie uwagę w mediach społecznościowych. Można to wywnioskować choćby na podstawie komentarzy fanów, którzy ożywiają się, gdy ta na Instagramie opublikuje nowe zdjęcie.

Małgorzata Rozenek bardzo lubi publikować nowe zdjęcia, które ukazują się na jej Instagramie regularnie. Chętnie chwali się tam nową biżuterią, pięknymi sukienkami od znanych projektantów, a także zwykłym życiem, które zaskakuje. Często publikując coś nie zdradza do końca kontekstu, który zawiera umieszczone zdjęcie. Tak było w tym przypadku. Spowodowało to, że fani od paru godzin zastanawiają się nad tym, co gwiazda miała na myśli.

Małgorzata Rozenek opublikowała tajemnicze zdjęcie

Zdjęcie na Instagramie pojawiło się zaledwie trzy godziny temu. Widać na nim Rozenek, która kładzie na usta palec. Ma to oczywiście sugerować tajemniczość. Poza tym gwiazda w zastanawiający sposób umalowała swoją twarz. Na czole, a także na policzkach prostymi liniami ma zaznaczone kilka punktów. - Cześć dziewczyny, szykuje dla Was coś extra! Kto zgadnie co? - przykuwa uwagę w opisie Małgorzata Rozenek. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. - Pokaże Pani co zrobić żeby być taka piękna? - pyta zaciekawiona fanka. - Filmik jak robi Pani makijaż albo kontur? - czytamy kolejne pytania skierowane w stronę Rozenek.
DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ - Coś o medycynie estetycznej lub sztuka makijażu - zgaduje kobieta. - Własna linia kosmetyków? Bądź współpraca z jakaś firmą? - zastanawia się ktoś inny. - Czyżby jakiś program ze zmianą wizerunku? - czytamy. - Projekt jak zatrzymać czas. Perfekcyjnie wykonany make up krok po kroku, czyli raz, dwa, trzy i gotowe! - sugeruje ktoś inny.

Wielu zazdrości jej tylu obserwatorów

Gwiazda jest zdecydowanie w topce najbardziej obserwowanych osób, które goszczą od wielu lat w showbiznesie. Jej profil na Instagramie, gdzie chętnie publikuje zdjęcia razem z Radosławem Majdanem (byłym piłkarzem reprezentacji), obecnie na bieżąco śledzi prawie 900 tys. osób. Nic dziwnego, że niektórzy potrafią jej pozazdrościć popularności. Swoje konto na tym portalu założyła już podczas pierwszych emisji programu "Perfekcyjna pani domu", którego była gospodarzem. Fani uwielbiali oglądać odcinki z Rozenek i wcielać jej wskazówki dotyczące pielęgnacji domowych wnętrz w życie. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Barbara Kurdej-Szatan jest w CIĄŻY?! Fani tylko na to czekali...
  2. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Prawica dostanie zawału
  3. Barbara Kurdej-Szatan prosi fanów o zmasowaną akcję! Chodzi o jej pracę w Polsacie
  4. Syn Zenka Martyniuka dostał auto warte pół miliona. Król disco polo nie przewidział jednej rzeczy
  5. Paweł Adamowicz przed śmiercią o Krystynie Pawłowicz. Wspomniał także o Kaczyńskim
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
    Źródło: Pomponik Następny artykuł