Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Wściekły lincz katolików na Małgorzatę Rozenek. Powodem sposób poczęcia jej dzieci

Małgorzata Rozenek znalazła się w ostatnim czasie na językach całej Polski. W obliczu krytycznych wobec metody in vitro słów nowego Rzecznika Praw Dziecka gwiazda postanowiła przerwać milczenie. Ujawnione przez nią fakty niezwykle rozwścieczyły jednak środowiska katolickie.

Małgorzata Rozenek skorzystała z in vitro, aby móc przywitać na świecie dwóch synów. Znana z pracy dla stacji TVN celebrytka nie ukrywa więc, że metoda dała jej wiele szczęścia oraz spełnienia. Kiedy więc okazało się, że wybrany na nowego Rzecznika Praw Dziecka Mikołaj Pawlak bardzo negatywnie wypowiada się na ten temat, Rozenek zabrała głos i zrobiła to w sposób niezwykle stanowczy. Swoją wypowiedź w programie "Czarno na białym" stacji TVN rozpoczęła od wyznania dotyczącego emocji związanych z nieudanymi próbami zajścia w ciążę. - Pierwsza rzecz, z którą mierzy się kobieta, to poczucie winy, to łączy wszystkie kobiety. Padają pytania: co zrobiłam nie tak? I ważne jest, żeby pozbyć się tego poczucia winy. Później podejmowane są wszystkie próby i one nie wychodzą. To jest taki moment, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nie będzie romantycznych wspomnień, tylko trzeba poprosić o pomoc lekarzy - wyjawiła gwiazda.

Małgorzata Rozenek o in vitro

- Kiedy ja korzystałam z tej metody, to był czas, kiedy niespecjalnie się tym chwalono. Tym cenniejsze były wypowiedzi kobiet tak cenionych, lubianych i znanych na całym świecie jak Michelle Obama w oswajaniu tego tematu. Trzeba o tym mówić, żeby te kobiety, które muszą mierzyć się z ostracyzmem w swoich środowiskach, mogły powiedzieć: w tym nie ma nic złego - dodała szczerze Rozenek. Co ciekawe, gwiazda przyznała także otwarcie, że jej synowie doskonale wiedzą o tym, czym jest metoda in vitro. Jak zapewniła, całkowicie to zaakceptowali i nie widzą żadnego problemu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
- Chłopcy wiedzą, co to jest in vitro. Nigdy tego nie ukrywaliśmy. Nie mają z tym żadnego problemu. Nigdy nie spotkali się z żadnymi konsekwencjami, że powiedziałam o tym głośno. My żyjemy w środowisku, które akceptuje in vitro jako pomoc medyczną, ale chłopcy wiedzą, że są ludzie, którzy tego nie rozumieją - ujawniła otwarcie Małgorzata Rozenek, na którą - pomimo dużego wsparcia ze strony fanów - szybko spadła także ogromna fala krytyki ze strony środowisk katolickich.

Jak prawicowa strona internetu zareagowała na wyznanie Rozenek?

"Co ty bredzisz kobieto?!!! Jak to nie ma w tym nic złego?? Masz dwoje synów, a dziesiątki robionych i udanych córeczek polecało do szamba. Tak, to jest złe"; "Mogę się założyć, że kolejnym jej dzieckiem będzie piękna dziewczynka, bo sobie ją zamówi, i będą tak długo niszczyć inne poczęte dzieci, aż w końcu uda się jej utrzymać umieszczoną córkę!!"; "Jak można tak uprzedmiotowić macierzyństwo! Nie dla probówek!"; "Duszę otrzymujemy od Boga więc ci z probówki jej nie mają" - grzmieli internauci w sekcji komentarzy na jednym z popularnych portali plotkarskich.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Zawiodło serce. Fani Pierwszej Miłości wstrzymali oddech
  3. Modele damskich kurtek zimowych, których nienawidzą faceci! Istnieje cała lista zakazanych
  4. Wyrzucona z Polsatu gwiazda ujawnia okrutną prawdę o stacji. Fani w szoku
  5. Ta gwiazda ma OBSESJĘ na punkcie swoich brwi! Nie wolno nikomu ich dotykać
  6. I Ty możesz zamieszkać z brytyjską rodziną królewską! Królowa Elżbieta szuka pracownika
ZAMIANA
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News