Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty

Małgorzata Rozenek wrzuciła do sieci zdjęcie w samych majtkach. Nie uwierzycie, ile na tym zarabia, astronomiczne kwoty Źródło: Screenshot z youtube.com/TVN Fashion

Małgorzata Rozenek jest jedną z odważniejszych celebrytek w polskim show-biznesie. Nie boi pokazywać swoich wdzięków w skąpej bieliźnie, co wzbudza zazdrość wśród koleżanek z branży "perfekcyjnej pani domu". Właśnie dowiedzieliśmy się, ile celebrytka zarabia na swoich instagramowych publikacjach.

Małgorzata Rozenek za jedno zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie zarabia astronomiczną kwotę. Nic więc dziwnego, że takich zdjęć pojawia się na jej mediach społecznościowych coraz więcej. Z każdym rokiem Rozenek zdaniem użytkowników publikuje więcej fotek, które przyprawiają jej fanów o zawrót głowy.

Małgorzata Rozenek za jedno zdjęcie otrzymuje równowartość małego samochodu osobowego

Celebrytka, której kariera zawodowa nabrała tempa, gdy zdecydowała się zostać prowadzącą programu "Perfekcyjna pani domu", ma już na swoim Instagramie prawie 1 mln obserwatorów, co jest świetnym wynikiem. Dzięki swoim mediom społecznościowym może więc zarabiać fortunę, a firmy biją się o to, aby Rozenek zgodziła się reklamować ich produkty.

Agencje reklamowe, które zgłaszają się do celebrytki muszą ustawić się w długiej kolejce, a Rozenek korzystając z tak dogodnej sytuacji może do woli negocjować ceny, a te, jak donosi "Pudelek" oscylują wokół 20 tys. złotych. Tyle sponsorzy Rozenek muszą zapłacić jej za to, aby zgodziła się wystąpić na selfie w samej bieliźnie. Inne źródła podają natomiast, że za "zwykłe" zdjęcie trzeba zapłacić celebrytce około 10 tys. złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD ZDJĘCIEM

Ile Rozenek zarabia rocznie?

W Internecie można natknąć się na informacje, według których w 2018 roku Rozenek mogła zarobić nawet 5 mln złotych, z czego spora część pochodziła właśnie z jej mediów społecznościowych. Wszystko dzięki kontraktom reklamowym, w których wzięła udział, a także dzięki nagraniom w licznych programach telewizyjnych, których jest prowadzącą.

Za program "Projekt Lady", którego pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany już 20 maja, Rozenek zdaniem Plotka otrzyma nawet około 200 tysięcy złotych.

Fot. Instagram / Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Wiadomo, ile Joanna Mazur zarobiła na „Tańcu z gwiazdami”. Absolutny rekord, kwota zwala z nóg
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News