B. mąż chce ROZSZARPAĆ Rozenek! "Dzieci będą szykanowane"

B. mąż chce ROZSZARPAĆ Rozenek! "Dzieci będą szykanowane" Źródło: Fot. YouTube/Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Celebrytka niezwykle chętnie zwierza się więc widzom ze szczegółów swego prywatnego życia, co wyraźnie złości jej byłego męża. Wciąż nie akceptują tego także rodzice gwiazdy.

Rozenek oraz jej były partner doczekali się dwóch synów dzięki metodzie in vitro. Celebrytka przyznała, że inaczej nie mogłaby zostać matką, a było to jej ogromnym marzeniem.

Małgorzata Rozenek szczerze o rodzicielstwie

- Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci. Nie mogę słuchać tego, co teraz się dzieje wokół in vitro. Cały czas powtarzam: ta metoda, przeprowadzona w sposób rzetelny, jest etyczna - powiedziała Rozenek-Majdan o podjętej przez siebie decyzji. Co ciekawe, jej były mąż nie pochwala jednak faktu, iż gwiazda chętnie opowiada o swym prywatnym życiu. Uważa bowiem, że takie działania mogą zaszkodzić ich dzieciom.

Rozenek w centrum afery

- Ojciec Stasia i Tadzia wolałby, aby ich matka przestała opowiadać o tym, że obaj urodzili się dzięki in vitro. (...) Dzieci mogą być szykanowane z tego powodu. To bardzo intymne sprawy, mogące krępować dorastających chłopców. Jacek chce oszczędzić tego swoich synom - wyjawiła w rozmowie z "Na Żywo" osoba z otoczenia Rozenek-Majdan. Inny informator dodał, że rodzice gwiazdy także nie są zadowoleni ze sposobu, w który opowiada o swej prywatności. - Państwo Kostrzewscy woleliby, aby ich córka była bardziej oszczędna w swoich intymnych zwierzeniach. Nawet milionowe kontrakty nie powinny skłaniać jej do ujawniania takich sekretów - usłyszeli dziennikarze medium. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Majka Jeżowska złożyła autograf na ciele fana. Nie uwierzycie gdzie
  2. Wielka zmiana w życiu Edyty Herbuś. Zapoczątkowała ją Jennifer Lopez
  3. Za karierę zapłaciła najwyższa cenę. Smutne informacje o Kasi Cichopek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News