Małgorzata Rozenek: Dzieci cudowne jak na swój wiek

Małgorzata Rozenek: Dzieci cudowne jak na swój wiek Źródło: Fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek dzieci pokazuje często i z ogromną chęcią. Chłopcy są jej największą dumą, przez co coraz częściej stają się obiektem ogromnego zainteresowania mediów oraz fanów. Czym interesują się synowie gwiazdy TVN oraz jakie mają z nią relacje?

Małgorzata Rozenek dzieci stawia ewidentnie ponad wszystko inne w swoim intensywnym życiu. Bycie mamą przez długi czas stanowiło dla niej niestety jedynie marzenie. Ostatecznie zdecydowała się na metodę in vitro, która umożliwiła jej macierzyństwo. Gwiazda często wypowiada się na ten temat, zapewniając także, iż nie jest to w ogóle powód do wstydu. - Za moich czasów, kiedy ja robiłam in vitro, mnie też proponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy. I jedna rzecz - to nie działa. A in vitro działa. Nie rozumiem, czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii. To jest medyczna terapia - opowiedziała sama Rozenek w wywiadzie udzielonym Karolinie Korwin-Piotrowskiej. - Byli naprawdę wyczekani i wymodleni i cieszę się, że ich mam. Nie rozumiem strachu związanego z mówieniem o in vitro. Dla mnie to była jedyna szansa na posiadanie dzieci - dodała szczerze uwielbiana przez widzów prezenterka. Małgorzata Rozenek dzieci wiek Gwiazda stacji TVN ma dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem. Starszy Stanisław urodził się w 2006 roku, a młodszy Tadeusz cztery lata później. Dziś mają więc poszczególnie 12 i 8 lat. Chłopcy wyglądają na wyjątkowo zgrane rodzeństwo, które dzieli wiele pasji oraz ma doskonały kontakt zarówno z matką, jak i jej obecnym mężem Radosławem Majdanem. Stanisław i Tadeusz uczęszczają do polsko-francuskiej szkoły, która ma swą siedzibę w Warszawie. Chociaż na ich edukację rodzice muszą przeznaczać naprawdę niemałe kwoty, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wykształcenie dzieci jest prawdziwym priorytetem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek dzieci

Pierwszy syn Małgorzaty Rozenek uwielbia piłkę nożną, dzięki czemu szybko udało mu się nawiązać doby kontakt z Radosławem Majdanem. Nie jest to oczywiście jedyna jego pasja - uwielbia także fotografię oraz architekturę. Kto wie, czy nie pójdzie więc w całkowicie innym kierunku zawodowym niż znana mama. Tadeusz jest za to uzdolniony aktorsko niczym jego ojciec. Rozenek opowiedziała jakiś czas temu w mediach o tym, że chłopiec chętnie występuje w różnego rodzaju szkolnych przedstawieniach. Gwiazda przyznała, iż oglądając spektakl z udziałem syna na temat ekologii niezwykle się wzruszyła, a po jej policzkach spłynęły łzy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Małgorzata Rozenek: Wiek gwiazdy zszokował internautów
  2. Magdalena Mielcarz: Quo Vadis był przełomem w karierze. Czym obecnie zajmuje się gwiazda?
  3. Małgorzata Rozenek: Wzrost ma wręcz idealny!
  4. Ideał kobiecego piękna, który zalewa Instagram. Czy wszystkie chcemy tak wyglądać?
  5. Małgorzata Rozenek: Waga gwiazdy to wielka tajemnica
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News