Ceny jedzenia u Rozenek są astronomiczne. Zupa za 125 złotych to początek, karmi drożej niż Gessler

Ceny jedzenia u Rozenek są astronomiczne. Zupa za 125 złotych to początek, karmi drożej niż Gessler Źródło: Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek założyła firmę cateringową. Ceny są zatrważające, jak długo wytrzyma jej nowy biznes? Za zupy trzeba zapłacić aż 125 złotych. To drożej nawet niż u Magdy Gessler. Polacy mogą nie być zadowoleni z takiego cennika.

Małgorzata Rozenek założyła firmę cateringową. Przedsiębiorcza celebrytka znów wcieliła w życie swój biznesowy pomysł. Tym razem padło na dietę pudełkową, bardzo modną w ostatnim czasie, zwłaszcza w większych miastach. Już od jakiegoś czasu to bardzo konkurencyjna branża. Fani zastanawiają się, czy żona piłkarza podoła wyzwaniu.

Dieta pudełkowa od Gosi Rozenek. Co nowego ma do zaoferowania?

Małgorzata Rozenek nie daje o sobie zapomnieć. Co chwilę słychać o niej w mediach, nie tylko za sprawą swojego zawodowego życia, ale także prywatnego. Razem z mężem Radosławem budują w siłę swój rodzinny biznes i mogą się pochwalić niemałymi osiągnięciami.

W ubiegłą niedzielę Małgorzata poinformowała swoich fanów o swoim najnowszym pomyśle, od pół roku wcielanym w życie, a teraz debiutującym na polskim rynku. Okazuje się, że celebrytka założyła bardzo modny i wygodny catering pudełkowy. Na swoim koncie na Instagramie zdradziła, że pół roku zajęła jej praca nad menu oraz wszystkimi szczegółami, a pieczę nad merytorycznym sensem diety sprawowali najlepsi specjaliści z dziedziny żywienia. Ponadto dopilnowała wszystkich szczegółów dotyczących dostaw, a także wszelkich udogodnień dla klientów.

"MRM Food", bo tak właśnie nazywa się najnowszy biznes Małgorzaty, zapewnia najwyższą jakość i luksusowe podejście do diety. Specjaliści pomyśleli o wszystkim - począwszy od eko-opakowań aż do wielu wariantów diety, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Posiłki pakowane są w biodegradowalne pojemniki, wykonane z trzciny cukrowej. Jeśli zaś chodzi o samo jedzenie, oferta zawiera 14 diet do wyboru.

Dieta Małgorzaty Rozenek za droga?. Ceny są zatrważające!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oferta "MRM Food" jest naprawdę bogata, Małgorzata proponuje między innymi warianty optimal, bez laktozy, bez glutenu, bez ryb, z rybami, sport, wege sport, a także przeróżne detoksy. Skąd aż taka duża różnorodność? Poza tym, że chce trafić w jak najszersze gusta, Małgorzata Rozenek twierdzi, że wiele osób boryka się z problemami zdrowotnymi i odżywianiem, a taki wybór ma ich zachęcić do zwracania uwagi na to, co spożywają. 

Dieta może jednak okazać się zbyt droga. Przeciętny obywatel Polski zwyczajnie nie będzie mógł sobie pozwolić na takie udogodnienie od celebrytki. Oprócz samych kosztów produktów i przetworzenia ich, wchodzą do rozrachunku inne czynniki, takie jak ekologiczne opakowania, szybka dostawa, jakość, a przede wszystkim nazwisko Rozenek.

Za jeden dzień detoksu sokowego trzeba zapłacić aż 120 złotych, przy czym taka dieta trwa zwykle około 5 dni, co daje koszt 600 złotych. Cena pozostałych diet jest zależna od wybranej kaloryczności, a także od ilości zamówionych dni. Jednak średnio kształtuje się na poziomie około 70 zł za jeden dzień, a wchodzi w to 5 posiłków - cały miesiąc to ponad 2000 złotych. Porcja zup na jeden dzień to kwota rzędu 125 złotych.

Dla porównania, u uznanej restauratorki Magdy Gessler, za zupę trzeba zapłacić około 30 zł, a za kaczkę 95 zł. Podsumowując, zupy od Gessler na cały dzień kosztowałyby 150 zł. Pojawiło się wiele słów krytyki, ale bizneswoman Małgorzata Rozenek nie przejmuje się złymi wróżbami i z powodzeniem realizuje swój kolejny pomysł. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jest w drugiej ciąży? Fani nie mają wątpliwości. To zdjęcie mówi wszystko
  2. Beata Kozidrak wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Iwona Pavlovic powiedziała całą prawdę. To wyznanie wami wstrząśnie
  3. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie
  4. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  5. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News