Rozenek z mężem przyłapani w prywatnej klinice. Dramat celebrytki

Rozenek z mężem przyłapani w prywatnej klinice. Dramat celebrytki Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przeżywa prywatny dramat, o czym nie wiedzą jej fani. Celebrytka postanowiła udać się wraz z mężem do prywatnej kliniki. Nie spodziewała się jednak, że zostanie zauważona, a wiadomości o jej wizycie przedostaną się do Internetu.

Małgorzata Rozenek uchodzi za kobietę, która prowadzi bardzo szczęśliwe życie. Układają jej się wszystkie sprawy zawodowe, często ma okazję występować w różnych programach telewizji TVN, jest lubiana przez fanów, którzy wyrażają swoją sympatię w mediach społecznościowych. Doskonałe wrażenie sprawia także wszystko to, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Gwiazda często chwali się zdjęciami z mężem, mówi o sukcesach swoich synów z poprzedniego małżeństwa, nie stroni od interakcji z internautami. Nie oznacza to jednak, że jej życie jest usłane różami. Nawet ona czasami musi radzić sobie z problemami, o których wolałaby głośno nie mówić. W związku z nimi w ostatnim czasie postanowiła udać się do prywatnej kliniki.

Małgorzata Rozenek radzi sobie z pewnymi problemami

Od dłuższego czasu pojawiają się spekulacje dotyczące ciąży Małgorzaty Rozenek. Wiele osób twierdziło, że celebrytka bardzo chciałby mieć potomstwo z Radosławem Majdanem, bardzo liczy na to również ponoć sam były piłkarz. Mimo pojawiających się licznie plotek nic nie wskazywało na to, by gwiazda telewizji TVN miała w najbliższym czasie spodziewać się potomstwa.

Sytuacja może zmienić się w najbliższym czasie. Wszystko przez tajemniczą wizytę celebrytki w klinice leczenia niepłodności. Przez kilka lat mówiło się o jej możliwej ciąży, ale sytuacja długo nie zmieniała się. Wiele wskazuje na to, że tym razem możemy doczekać się konkretów w tej sprawie. 

Ukazały się w mediach zdjęcia pary wychodzącej z kliniki, które zaskoczyły wiele osób. Fani stracili już nadzieję na to, że ich ulubiona celebrytka po raz kolejny będzie mogła cieszyć się z macierzyństwa, choć marzyła o tym bardzo długo. Wygląda na to, że znane małżeństwo postanowiło zdecydować się ostatecznie na ważny krok w tej sprawie, który pomoże im w dramatycznej sytuacji.

Małgorzata Rozenek stara się o kolejne dziecko?

Małgorzata Rozenek nie ukrywała, że jej dwaj synowie przyszli na świat dzięki in-vitro. Bardzo możliwe, że i tym razem uda się doprowadzić do ponownego użycia tej metody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Koszt zabiegu in-vitro w naszym kraju wynosi od 6,5 do nawet 10 tysięcy złotych, lecz czasami bywa częściowo refundowany przez samorządy miast. Z takiej możliwości skorzystać można choćby w Warszawie, choć fakt ten nie jest powszechnie znany. Możliwe, że już niebawem usłyszymy o pozytywnym zakończeniu zabiegu i o wspaniałej nowinie dotyczącej Rozenek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Agata Duda urobiona po łokcie sadzi drzewka i kopie łopatą. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  4. Przez tę promocję w Biedronce Polacy oszaleją. Po świętach dyskont odpala prawdziwą petardę
  5. TVN przekazał druzgocące wieści. Prokuratura postawiła zarzuty ws. śmierci znanego polskiego muzyka
  6. Przepowiednia Jackowskiego przeraża. Już niedługo Polaków nie będzie stać na podstawowe potrzeby?!
  7. Katarzyna Dowbor była bezlitosna. Po jej słowach kobieta zalała się łzami

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News