Rozenek zrobiła to na pokaz? Ogromna burza w sieci po zachowaniu gwiazdy

Rozenek zrobiła to na pokaz? Ogromna burza w sieci po zachowaniu gwiazdy Źródło: Fot. Instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek to jedna z najgłośniejszych gwiazd polskiej telewizji i świata show-biznesu. Kobieta często wywołuje skandale i kontrowersje, niedawno uczestniczyła w jednej z największych wojen celebrytek, jednak trzeba przyznać, że mimo to ma również wielkie serce. Wielu Polaków może brać z niej przykład. Padają jednak też zarzuty, że zrobiła to wszystko na pokaz.

Małgorzata Rozenek nie należy do gwiazd, które pozwalają swojej sławie żyć własnym życiem i nie przejmują się opinią innych. Kobieta zawsze stara się jak najlepiej wypaść zarówno przed kamerami, jak i wychodząc prywatnie na ulice i jest świadoma tego, że zawsze obserwowana może być przez grono paparazzi. Jej wizerunek ciężko nazwać jednak nienagannym, gwiazda bowiem bezustannie doprowadza do skandali i nie może powstrzymać się od kontrowersyjnych komentarzy dotyczących koleżanek i kolegów z branży. Tym razem trzeba jednak przyznać, że Małgorzata Rozenek jest również osobą o ogromnym sercu, a inni powinni ją naśladować.

Małgorzata  Rozenek pomaga potrzebującym

Okazuje się, że oprócz ciętego języka Małgrzata Rozenek wraz ze swoim ukochanym Radosławem Majdanem cechują się wielkodusznością i zapałem do pomocy innym. Z okazji zbliżających się świąt, para celebrytów postanowiła przygotować paczki z prezentami, które zawieźli do Domu Samotnej Matki w Warszawie. Nie jest to zresztą pierwsza tego typu akcja w ich wykonaniu. Całkiem niedawno Małgorzata Rozenek chwaliła się na swoim Instagramie pakowaniem gier i zabawek dla dzieci, które przekazane miały być do najbardziej potrzebujących domów dziecka. Trzeba przyznać, że takie zachowanie jest godne do naśladowania i każdy z nas - zwłaszcza w tak wyjątkowym czasie, jakim są święta Bożego Narodzenia - powinien postarać się w jakiś sposób pomóc potrzebującym.

Internauci zachwyceni zachowaniem gwiazdy

Zachowanie gwiazdy oczywiście natychmiast wywołało żywą reakcję internautów. Choć część osób wypominało Rozenek to, że obnosi się ze swoją wielkodusznością na portalach społecznościowych, część gorąco popierała zachowanie kobiety i głośno ją dopingowała. Na profilach społecznościowych gwiazdy rozgorzała ogromna burza między internautami.   Małgorzata Rozenek Fot. Instagram/m_rozenek ZOBACZ TAKŻE: 
  1. O ojcu Oliwii Bieniuk mówią dziś wszyscy. Nie zniósł ogromu cierpienia
  2. Dorota Szelągowska z partnerem. Są nieziemską parą
  3. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Kasia Cichopek Instagram: Gwiazda M jak miłość kusi w sieci
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News