Rozenek jej tego nie odpuści? Doda wbija kolejną szpilę w trzecią żonę swojego byłego męża

Rozenek jej tego nie odpuści? Doda wbija kolejną szpilę w trzecią żonę swojego byłego męża Źródło: Instagram - Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że nie jest jej po drodze z Dodą. Obie celebrytki nie szczędzą sobie gorzkich słów. Ostatnio na mało uprzejmą wypowiedź zdecydowała się wokalistka, która wypowiedziała się na temat obecnej partnerki życiowej swojego byłego męża.

Małgorzata Rozenek nie jest osobą, która wywołuje kontrowersje na każdym kroku. Kobieta stroni od skandali, co bardzo podoba się jej licznym fanom. Nie oznacza to jednak, że żona Radosława Majdana ma jedynie zwolenników. Są ludzie, którzy krytykują jej postępowanie, żadnym sekretem nie jest, że do tej grupy należy Doda.

Piosenkarka nie stara się oszukiwać swoich sympatyków, widać wręcz, że nie jest w najlepszych stosunkach z Małgorzatą Rozenek. Obie kobiety starają się wzajemnie unikać, zwłaszcza w momencie, gdy gwiazda TVN związana jest z byłym bramkarzem reprezentacji Polski, który niegdyś był partnerem artystki.

Małgorzata Rozenek w konflikcie z Dodą

Postać telewizyjna pojawiła się niedawno na Balu Dziennikarzy, który zgromadził wiele znanych osób ze świata mediów. Zwróciła wówczas na siebie uwagę swoją kreacją, która został zaprojektowana przez Roberta Czerwika. Z początku jej suknia została przyjęta bardzo pozytywnie, jednak po pewnym czasie media dotarły do informacji, które zdziwiły wielu fanów.

Okazało się, że suknia, którą na bal założyła Małgorzata Rozenek, nie została zaprojektowana specjalnie na tę okazję. Dowiedzieliśmy się, że trzy lata wcześniej na jedną z uroczystości niemal identyczną kreacją pochwaliła się Ciara. Co prawda po porównaniu zdjęć łatwo zauważyć, że suknie różnią się materiałem, z którego zostały wykonane, jednak poza tym drobnym szczegółem są właściwie identyczne.

W jednym z wywiadów Doda miała okazję wypowiedzieć się na temat kopiowania kreacji od największych gwiazd. Oczywiste jednak, że w ten sposób nawiązała do sprawy, która w ostatnim czasie była szeroko komentowana w mediach. Nie obyło się bez kolejnego mało uprzejmego nawiązania do obecnej żony Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek zadziwiła wszystkich swoją kreacją

- Jak nie miałam pieniędzy, to zdarzało mi się odtwarzać jakieś kreacje, o których marzyłam w tańszej wersji. Kiedy te pieniądze zarobiłam, to raczej inwestuję w projektantów, którzy mają cudowne pomysły bądź ciuchy, na które mnie stać. Jak jej nie stać na oryginał to nie obciach. Każdy ma prawo marzyć i się fajnie czuć. Ale jeżeli ją stać, to trochę obciach - mówi Doda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie da się ukryć, że artystka chciała w ten sposób nawiązać do ostatniej kreacji Rozenek, choć oczywiście jej opinia na ten temat nie została wyrażona wprost. Piosenkarka uniknęła więc bezpośrednich oskarżeń o podsycanie konfliktu, choć fani i tak znaleźli w jej słowach uszczypliwość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Co dzieje się z czwartym jurorem "Tańca z gwiazdami"?! Niepokojące doniesienia mediów o nieobecności Michała Malitowskiego
  4. Karuzela absurdu w "Barwach Szczęścia". Zaszła w ciążę po kąpieli z mężczyzną w jaccuzi?!
  5. Rząd uderzy kolejną ustawą w Biedronkę i Lidla. Popularne dyskonty znikną z Polski?!

źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News