Sprzedaż mieszkania, ogromne długi. Porażające historie w książce Małgorzaty Rozenek

Sprzedaż mieszkania, ogromne długi. Porażające historie w książce Małgorzaty Rozenek Źródło: youtube.com/TVN Fashion

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na odważny krok wydając swoją książkę o in vitro. Historie, jakie zawiera, nikogo nie pozostawią obojętnym. Czytelnicy dowiedzą o ogromnych długach i sprzedawaniu majątku.

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich książką, jaką zdecydowała się stworzyć. "In vitro. Rozmowy intymne" porusza bardzo kontrowersyjny temat, jednak celebrytka od dawna jest zaangażowana w sprawy kobiet, które cierpią z powodu bezpłodności. Żona piłkarza chciała rozpocząć ważną społecznie debatę nad tym tematem. Treść, jaka znalazła się książce, jest wstrząsająca.

Małgorzata Rozenek opowiada o długach i sprzedaży mieszkania. Te historie wzruszą każdego

Nowa książka perfekcyjnej pani domu opowiada o tym, co muszą przejść kobiety chcące urodzić dziecko dzięki metodzie in vitro. To trudny i długi proces, często okupiony ogromnym stresem oraz licznymi porażkami. Sama Małgorzata Rozenek wie to najlepiej, bowiem już dwukrotnie korzystała z tej metody.

Ciąża czy problemy ciała to tylko jeden wymiar złożoności zapłodnienia in vitro. Potrzebne są do tego ogromne pieniądze. Prezenterka nigdy nie miała problemów z finansowaniem zabiegu, jednak opisuje przypadki, które nie były tak łatwe.

- Znam bardzo wiele takich historii i bardzo często rozmawiam z takimi kobietami, gdzie wiele z nich sprzedaje samochody, sprzedaje mieszkania, zadłuża się u rodziny po to by zrealizować marzenie jakim jest posiadanie własnego dziecka - powiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Celebrytka opowiada o tym, co jest najtrudniejsze w in vitro

Zapłodnienie metodą in vitro nie należy do prostych. To bardzo skomplikowany zabieg, podczas którego wiele rzeczy może pójść niezgodnie z planem. Ponadto kobieta musi przejść przez długie przygotowania, które Małgorzata Rozenek wspomina nie najlepiej.

- Kobieta boryka się z tym wszystkim co przynosi leczenie hormonalne, czyli te wszystkie stany, wahania nastroju, wygląd który się zmienia - wspomina.

Najtrudniejszy jest jednak czas pomiędzy kolejnymi nieudanymi próbami, w którym trzeba żyć spokojnie i pamiętać o wielu ograniczeniach. Prowadząca Projekt Lady uważa ten czas za jeden z najgorszych etapów zapłodnienia.

- Najgorsze jest właśnie to wstrzymywanie się i też trudnym momentem jest też powiedzenie sobie, że to jest już koniec - wyznała.

Książka zawiera o wiele więcej przykrych wspomnień i dramatycznych wyznań. To z pewnością pozycja warta polecenia nie tylko dla fanów perfekcyjnej pani domu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: DDTVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News