Małgorzata Rozenek ma za dużo pieniędzy? Chce wam dać milion złotych

Małgorzata Rozenek ma za dużo pieniędzy? Chce wam dać milion złotych

Fani nie mają wątpliwości -  Małgorzata Rozenek ma za dużo pieniędzy. Gwiazda rzuciła swoim obserwatorom w mediach społecznościowych wyzwanie. Jest gotowa za nie zapłacić aż milion złotych.

Małgorzata Rozenek pozostaje jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Ma to swoją cenę - spore grono obserwatorów nie daje jej spokoju. Do tego stopnia, że gwiazda zaproponowała za dowód w sprawie astronomiczną kwotę. Małgorzata Rozenek wybiła się na fali popularności programu "Perfekcyjna pani domu". Zyskała w oczach widzów, wzrosła również jej pozycja w stacji TVN. Gwiazda wystartowała w show Azja Express, a jej profil na Instagramie należy do najczęściej komentowanych w Polsce.

Sagi z wiekiem gwiazdy ciąg dalszy. Małgorzata Rozenek odpowiada w nietypowy sposób

Gwiazda na co dzień dostaje sporo słów wsparcia, ale i krytyki. Z tematów, które "przypięto" Rozenek-Majdan spore zasięgi zbiera... kwestia wieku celebrytki. Sprawa wydaje się oczywista i z pozoru błaha. W wielu miejscach sieci możemy znaleźć datę urodzenia influencerki. Zdaniem niemałej części internautów Rozenek-Majdan ukrywa swój prawdziwy wiek, a podawany oficjalnie jest wyraźnie zaniżony. Przypomnijmy, Sprawy nie ułatwiała do tej pory sama gwiazda. Publicznie nigdy nie ucięła niekończących się spekulacji. Dziś sprawa urosła do rangi prawdziwego problemu, któremu należy dać ostateczny koniec.

Zwolennicy teorii spiskowych postarzają gwiazdę

- Może pani zdradzić swój prawdziwy wiek, ale myślę, że grubo po 40. Nie piszę złośliwie, po prostu tak to jest ukrywane, a mnie to ciekawi - napisała jedna z internautek. Inna użytkowniczka z pełną świadomością napisała, że Rozenek urodziła się w 1969 roku, co oznaczałoby, że w obecnym będzie obchodziłaby 50 lat! - W Wikipedii jej wiek jest sfałszowany. Nie potrafi się pogodzić ze swoim wiekiem i stąd ta cała szopka – przekonuje internautka. Taki ton wywoła natychmiastową reakcję wywołanej. Celebrytka postanowiła rzucić internautom wyzwanie. Za udowodnienie, że podawany przez nią wiek jest nieprawdziwy jest gotowa zapłacić ogromną kwotę. Cały milion złotych!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kochana, daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 1 czerwca 1978 roku – ogłosiła Rozenek-Majdan. Z drugiej strony kwestia wieku gwiazdy już od dłuższego czasu jest dla niej tematem wrażliwym. Kobieta niechętnie obnosi się z datą, o którą idzie potężne zamieszanie. Swoje dołożył tez program sprzed lat. - Podejrzewam, że wszystko zaczęło się od pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce "Małgorzata Rozenek, 41 lat", zamiast "31 lat" – mówiła w rozmowie z "Party". Internauci śmieją się, że Rozenek ma za dużo pieniędzy, skoro lekką ręką chce sobie pozwolić na utratę miliona złotych. Czy ktoś z Was jest gotów podjąć się wyzwania postawionego przez perfekcyjną panią domu?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rozenek robiła sobie zdjęcie w Dzień Dobry TVN. Ale nie zauważyła, co się dzieje na drugim planie
  2. Nawet Rozenek musi mieć ich dość. Jej fani to niechlubni rekordziści
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News