Fani zniesmaczeni zachowaniem Rozenek. Ujawniła coś bardzo intymnego

Fani zniesmaczeni zachowaniem Rozenek. Ujawniła coś bardzo intymnego

Radosław Majdan trafił w niedzielę do szpitala. Poinformował o tym on sam, a także jego żona, Małgorzata Rozenek na Instagramie. Żona byłego piłkarza przy okazji wyjawiła intymny sekret z życia małżeńskiego Majdanów.

Radosław Majdan już od pewnego czasu nie jest czynnym piłkarzem. Nie zrezygnował jednak ze sportu całkowicie i nadal sięga czasami po piłkę. Tak było i tym razem. Niestety były bramkarz m.in. Pogoni Szczecin i Wisły Kraków podczas meczu doznał kontuzji. Rannego celebrytę odwieziono do szpitala, zaś on i jego żona udostępnili informację na ten temat na Instagramie. Małgorzata Rozenek przy okazji wyjawiła intymny sekret pary. Fani są naprawdę zniesmaczeni.

Małgorzata Rozenek wyjawia sekret łóżkowy?

Radosław Majdan grał w niedzielę w meczu Reprezentacji Artystów Polskich. Amatorscy piłkarze starli się w Siedlcach z Zawodową Reprezentacją Siedlec. Mecz najwyraźniej był ostry, bowiem były piłkarz doznał podczas gry poważnej kontuzji. - Czekam na diagnozę - napisał celebryta pod zdjęciem, na którym widnieje jego noga zawinięta w folię termiczną. To samo zdjęcie zamieściła także jego żona, Małgorzata Rozenek. Ona także potwierdziła, że diagnoza jeszcze nie jest znana i nadal na nią oczekują. - Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala. Czeka na diagnozę, a mówią, że sport to zdrowie. I jeszcze nie mogę z nim być. Dobrze, że w domu mam strój pielęgniarki - napisała Rozenek na Instagramie. Fani od razu zwrócili uwagę na ostatnie zdanie tego podpisu i wyrazili dezaprobatę. Strój pielęgniarki w domu, w którym nikt nie jest związany z medycyną kojarzy się jednoznacznie i raczej nie chodzi o służbę zdrowia. Jak orzekli internauci, komentarz, z którego wynika, jakie łóżkowe igraszki towarzyszą życiu gwiazd, szczególnie w takiej chwili, był nie na miejscu. Małgorzata Rozenek fot. instagram.com/m_rozenek Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Radosław Majdan w szpitalu! Rozenek jest zrozpaczona
  2. Oto wszystkie kobiety Radosława Majdana! [ZDJĘCIA]
  3. TVN pod ostrzałem! "Żenada i promocja bezmózgich Karyn"
  4. Powinnaś robić to po SEKSIE. To ważne dla zdrowia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News