Syn Małgorzaty Rozenek rozwścieczył kobietę. Burza w sieci
Karol Zaborowski - 29 Grudnia 2018

Syn Małgorzaty Rozenek rozwścieczył kobietę. Burza w sieci

Małgorzata Rozenek wraz ze swoją rodziną postanowiła spędzić święta poza granicami Polski. Jest to coraz popularniejsze w naszym kraju, ale jedno ze zdjęć z tego wyjazdu wywołało prawdziwą burzę.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. W swojej karierze pojawiła się już w wielu programach, co spowodowało, że liczba jej fanów stała się naprawdę gigantyczna. Celebrytka w okresie świątecznym postanowiła odejść od tradycji i zafundować swoim najbliższym wizytę w trochę cieplejszych stronach. Nie sądziła jednak, że zwykłe zdjęcie wywoła takie poruszenie wśród internautów.

Małgorzata Rozenek w środku internetowej wojny

Coraz więcej Polaków decyduje się, chociaż część zimy spędzić w ciepłych krajach. Rozenek za pośrednictwem swojego konta na Instagramie podzieliła się ze wszystkimi fanami swoimi wakacjami u boku synów i ukochanego. Początkowo w komentarzach internauci ścigali się w tym, kto pierwszy odgadnie miejsce, w którym przebywa aktualnie celebrytka. Walka była naprawdę zażarta, ale została bardzo szybko przerwana przez osobę, która zwróciła uwagę na gest, który pokazuje jeden z synów Małgorzaty. - Tyle się u was dzieje, że pewnie nawet nie wiecie, że synek znak szatana pokazuje - napisała internautka. Widać, że celebrytkę bardzo rozzłościł ten wpis, ponieważ bardzo szybko odpowiedziała kobiecie, tłumacząc, że nie jest to żaden satanistyczny symbol, a między narodowy znak "I love you".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
- Znak szatana jest wtedy, gdy podnosisz DWA palce (wskazujący i mały). Kiedy podnosisz trzy (wskazujący, mały i kciuk) to pokazujesz międzynarodowy znak miłości. A dzieje się u nas dużo, fakt - odpowiada celebrytka. - Dokładnie pani Małgosiu, to skrót z języka migowego "I love you" - dodaje kolejna internautka. W tym momencie w komentarzach rozpoczęła się prawdziwa burza i wszyscy zaczęli się nawzajem przekonywać do swoich racji. Co więcej, nic nie zapowiada, aby ten konflikt miał się szybko zakończyć, ponieważ żadna ze stron nie chce odpuścić. Internauci zaczęli nawet przytaczać przypadek zespołu Metalica, który miał właśnie pokazywać taki sam gest.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. PRZERAŻAJĄCE. Największy, jedyny wróg chce zniszczyć rodziców Doroty Wellman
  2. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić
  3. Kiedy policjanci zobaczyli, kto był kierowcą, wbiło ich w ziemię. Szokujący wypadek na Opolszczyźnie
  4. Ogromna awantura wstrząsnęła widzami Barw Szczęścia. Odbierze wam mowę
  5. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News