Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z synem. 13-latek przechodzi okres buntu?

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z synem. 13-latek przechodzi okres buntu? Źródło: screen/YouTube/PUDELEK

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą matką dwóch synów. Ostatnio popularna prezenterka opublikowała zdjęcie jednego z nich w mediach społecznościowych. Pojawiły się spekulacje, że nastolatek wkroczył w okres młodzieńczego buntu.

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą dwóch synów. Stanisław ma już 13 lat, a młodszy Tadeusz 9. Mąż popularnej prezenterki ma bardzo dobry kontakt z dziećmi żony z poprzedniego małżeństwa. Chłopcy mają w nim ogromne wsparcie i jest dla nich prawdziwym męskim autorytetem.

Jurorka programu "Projekt Lady" bardzo długo starała się o poczęcie dziecka. Chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Małgorzata Rozenek chce mówić głośno o problemie bezpłodności, a jej książka "In vitro. Rozmowy intymne" zyskała już bardzo szerokie grono czytelników. Żona Radosława Majdana chciałaby zajść w trzecią ciążę, jednak - jak powiedziała w jednym z wywiadów - znów doświadcza ogromnych trudności. Teraz internauci zasugerowali, że gwiazda telewizji TVN może mieć również inny problem dotyczący jednej z pociech. 

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z synem. Stanisław ma już 13 lat

Dla gwiazdy TVN dzieci są ogromnym skarbem. Małgorzata Rozenek podkreśla to na każdym kroku i bardzo chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Rodzinnym szczęściem chwali się również jej mąż. Ostatnio na oficjalnym profilu na Instagramie Radosława Majdana można było zobaczyć zdjęcie zrobione podczas jednej rodzinnych podróży samochodem.

Na tylnym siedzeniu widać starszego syna Rozenek. Internauci zachwycają się całą rodziną i nie mogą się nadziwić, że syn prezenterki jest już nastolatkiem:

- Tak fajnie razem wyglądacie, tak miło się patrzy na taką zgraną rodzinę. Ale te dzieci szybko rosną - napisała jedna z internautek w komentarzu pod zdjęciem.

Fani zauważyli jednak również, że chłopiec jest w wieku młodzieńczego buntu. Wszyscy wiemy, że czas ten dla natolatków jest szczególnie trudny i skutecznie uprzykrza także życie całej rodzinie. Małgorzata Rozenek niespodziewanie odniosła się do tych przypuszczeń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Czy Stanisław wchodzi w okres młodzieńczego buntu? Małgorzata Rozenek rozwiała wszelkie wątpliwości

Małgorzata Rozenek rozwiała wszelkie wątpliwości na temat młodzieńczego buntu swojego starszego syna Stanisława. Gwiazda programu "Projekt Lady" przyznała przed kamerami, że 13-letni Stanisław jest cudownym dzieckiem, które nie wykazuje buntowniczych skłonności:

- On nie jest takim typem dziecka. Jest bardzo poważny, rozwija swoje zdolności artystyczne. Nie mamy z nim żadnych problemów - przyznała Małgorzata Rozenek.

Zdaniem żony Radosława Majdana przepisem na wychowawczy sukces jest kochający dom, w którym osobowości dzieci nie są tłamszone. Gwiazda TVN i jej mąż stawiają przede wszystkim na dobre relacje interpersonalne. Większe skłonności do buntu ma młodszy syn, jednak Małgorzata Rozenek z nim również do tej pory nie miała na szczęście żadnych problemów. 

Zdjęcie ze starszym synem, które Radosław Majdan opublikował na swoim oficjalnym profilu na Instagramie:

Instagram/Radosław Majdan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Fakt / Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News