Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień

Co ukrywa Małgorzata Rozenek? Jej brzuszek rośnie z dnia na dzień Źródło: Fot. Instagram / m_rozenek

Małgorzata Rozenek to celebrytka która nie kryje się ze swoim macierzyństwem. Kobieta z dumą chwali się swoimi dwoma synami, nie kryje również tego, że ich pojawienie się na świecie jest zasługą metody in vitro. Wiele wskazuje na to, że zdecydowała się na ten krok po raz kolejny.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan we wrześniu 2016 roku zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne "tak". Po tym wydarzeniu od razu głośno zrobiło się o tym, że para będzie chciała mieć jeszcze jedno, wspólne dziecko. Jak się okazuje, już za parę miesięcy ich pragnienie może stać się faktem.

Małgorzata Rozenek próbowała ukryć swoje krągłości. Nie udało się

Perfekcyjna pani domu jest w ciąży? Takie wieści obiegły niedawno całe media. Kobieta nie ukrywała tego, że razem ze swoim nowym mężem starają się o dziecko. Jej ostatnie zdjęcia są doskonałym dowodem na to, że wreszcie się im to udało. Brzuszek gwiazdy staje się coraz większy. Co więcej, celebrytka bardzo często była widywana w klinice leczenia niepłodności, jednak nie chce póki co potwierdzać doniesień o jej ciąży. - Wolałabym nie przeżywać tego publicznie. Wiemy, że zarówno pierwsze, jak i drugie moje dziecko urodziłam dzięki metodzie in vitro. Więc dyskrecja i cisza są ważne, bo nie wytwarza presji, która nie jest potrzebna - oznajmiła. Gwiazda uchyliła jednak rąbka tajemnicy i przyznała, że razem z Radkiem Majdanem marzą o córeczce.

Małgorzata Rozenek kontra obóz rządzący

Celebrytka tydzień temu opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Zwróciła się w nim z apelem do partii PiS oraz Kukiz'15. Wyraziła swój sprzeciw odnośnie nowej ustawy stanowiącej o in vitro. Nowy projekt przewiduje, że metoda ta będzie dostępna tylko i wyłącznie dla małżeństw. Celebrytka, mimo tego iż nie ma się o co obawiać, stanęła w obronie innych kobiet. Jej słowa były niesamowicie emocjonalne, co tylko jest dodatkowym dowodem na to, że in vitro ponownie stało się sprawą bliską jej sercu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Kiedy prawie 14 lat temu przechodziłam przez pierwszą procedurę in vitro, nigdy nie przypuszczałam, że 14 lat później nie tylko nadal nie będzie uregulowań prawnych, ale że te które się pojawia, będą przypominać prace ze średniowiecza. Projekt ustawy autorstwa PiS i Kukiz15, który wczoraj wpłynął do Sejmu, tak naprawdę służy ograniczeniu możliwości wykonywania tej procedury i drastycznemu zmniejszeniu jej skuteczności. Jest projektem zakłamujacym rzeczywistość i wrogim wobec ludzi, którzy marzą o byciu rodzicem. Jestem ciekawa, jakie doświadczenia w tym temacie mają autorzy ustawy, bo ja o swoich zawsze, głośno i z dumą mówiłam (...) - napisała celebrytka. Pozostaje tylko czekać, aż Małgosia sama podzieli się z nami radosną wieścią.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Makabra! Nie uwierzycie co zrobią ze zwłokami Lecha Kaczyńskiego
  2. Pawłowicz totalnie odleciała! Brutalnie zaatakowała starszego mężczyznę
  3. Sensacyjne doniesienia ws. katastrofy smoleńskiej! PiS przechodzi do działania
  4. Postrach naszego dzieciństwa? To znienawidzone warzywo uchroni was przed nowotworem!
  5. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News