Niesamowite wyznanie Rozenek o ugotowanych ziemniakach. Pomagają jej w chorobie, na którą cierpi 1,5 miliona Polaków

Niesamowite wyznanie Rozenek o ugotowanych ziemniakach. Pomagają jej w chorobie, na którą cierpi 1,5 miliona Polaków Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek zdradziła swój sekret na walkę z poważną chorobą, która niezwykle często dotyka Polaków. Okazuje się, że kluczem do sukcesu są ugotowane ziemniaki. Chyba nikt nie spodziewał się takiego wyznania.

Małgorzata Rozenek, jako celebrytka u szczytu sławy, regularnie dzieli się ze swoimi fanami nie tylko nowinkami z życia prywatnego czy zawodowego, ale również przydatnymi informacjami i poradami, które dla wielu mogą się okazać bardzo pomocne. Co prawda porady w głównej mierze dotyczą perfekcyjnego makijażu czy odpowiedniej do okazji stylizacji, jednak tym razem chodzi o coś zupełnie innego. Małgosia zdradziła, jak radzi sobie z powszechną wśród rodaków chorobą i chyba trudno było przewidzieć, że pomagają jej w tym ugotowane ziemniaki. 

1,5 miliona Polaków zmaga się z tą samą chorobą 

Depresja to potworna choroba, która dotyka coraz większej grupy osób nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Skupiając się jednak tylko na statystykach naszego kraju, możemy się dowiedzieć, że aż 1,5 miliona osób w Polsce cierpi na depresję, niezależnie od wieku.

Wynik jest porażający i nie trudno przewidzieć, że z każdym rokiem rośnie. O ile wzrost zachorowań jest łatwy do przewidzenia, o tyle trudno jednoznacznie dopowiedzieć, co prowadzi do depresji oraz jak ją leczyć. Każdy z przypadków jest indywidualny i zależny od osoby chorej. Psycholodzy i psychiatrzy usilnie starają się pomóc każdemu z pacjentów, jednak w niektórych sytuacjach okazują się bezradni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek ujawniła swój sposób na potworną chorobę 

W rozmowie z dziennikarzem Faktu, gospodyni "Projekt Lady", która od dawna uchodzi ze ekspertkę w każdej dziedzinie, ujawniła, że poznała idealny sposób na depresję, a kluczem do sukcesu jest dla niej purée ziemniaczane. Należy jednak pamiętać, że metodom Rozenek daleko od specjalistycznych metod leczenia depresji, jednak podchodząc do tego ze sporym dystansem możemy poznać sposób na jesienną chandrę. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

- Choć uwielbiam wszystkie warzywa w dowolnej formie, to kartofle są moją ogromną słabością. Purée ziemniaczane jest moim sposobem na jesienną chandrę. To mój trik sprawdzony od lat. Jak wezmę sobie miseczkę po brzegi wypełnioną purée, to zaraz mi lepiej i depresja mija. Polecam każdemu - powiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza   

Źródło: pudelek 

Następny artykuł