Mąż Rozenek wypowiedział się w sprawie Jarosława Bieniuka. Mocne słowa piłkarza

Mąż Rozenek wypowiedział się w sprawie Jarosława Bieniuka. Mocne słowa piłkarza Źródło: youtube.pl / onet

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan musieli być bardzo wstrząśnięci tym, co pojawiło się w mediach. Ich kolega z reprezentacji Polski, Jarosław Bieniuk, został oskarżony o dokonanie brutalnego gwałtu. Ukochany gwiazdy TVN postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach w tej niewątpliwie bulwersującej sprawie.

Małgorzata Rozenek biorąc za męża Radosława Majdana, musiała zdawać sobie sprawę, z iloma wybitnymi piłkarzami jej mąż miał okazję grać. Jednym z tych najbardziej utytułowanych był Jarosław Bieniuk, z którym Majdan występował w reprezentacji Polski. Po tym, gdy byłemu obrońcy Lechii Gdańsk zarzucono poważne przestępstwo, bardzo dużo osób z otoczenia piłkarskiego nie mogło uwierzyć w to, co słyszy. Bramkarz zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co myśli w bulwersującej sprawie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w szoku. Bieniuk oskarżony o gwałt

Jarosław Bieniuk, który przez lata uchodził za wzorzec ojca i był lubiany przez krajowych celebrytów, zaskoczył wszystkich informacją dotyczącą swoich problemów. Jedna z mieszkanek Trójmiasta zarzuciła mężczyźnie, że ten nie dość, że ją zgwałcił, to zrobił to jeszcze przy użyciu narkotyków. Nie da się ukryć, że taka historia w ogóle nie pasowała do wizerunku, który mężczyzna wykreował. Radosław Majdan za pomocą swojego Instagrama stwierdził, że nie wierzy, aby jego kolega mógł dopuścić się zarzucanych czynów.

- Jarek to bardzo pozytywny facet, kompletnie pozbawiony agresji i przemocy w stosunku do ludzi. Mam nadzieje, że dzisiejsza wypowiedz jego adwokat nada nowy bieg tej sprawie. Jarek trzymaj się - napisał mąż Rozenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani stają w obronie Bieniuka

Jak się okazuje, były bramkarz Pogoni Szczecin nie był jedyną osobą, która okazała mu swoje wsparcie. Jedną z osób, które postanowiły stanąć w obronie piłkarza i celebryty została Natalia Siwiec, która w wywiadzie dla Faktu przyznała, że wizerunek, jaki Bieniuk wykreował sobie w trakcie trwania swojej kariery, jest jak najbardziej prawdziwy.

- Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek. To człowiek, który ma zasady i postępuje zawsze zgodnie z etyką - powiedziała celebrytka.

W podobnym tonie wypowiedział się szef PZPN, Zbigniew Boniek, który zauważył, że nie jest w stanie wyobrazić sobie Bieniuka popełniającego tak poważne wykroczenie.

- Bieniuk gwałciciel? Ja tego nie kupuje i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie - napisał na twitterze były piłkarz Juventusu.

  1. Czy ona OSZALAŁA? Magda Gessler sprzedaje sałatkę jarzynową na Wielkanoc za 38 złotych! Nie uwierzycie, ile kosztują ogórki!
  2. Córka legendarnej polskiej aktorki zmarła TRAGICZNIE w wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! Świat stał przed nią otworem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródła: Instagram, Fakt, Twitter

Następny artykuł