Mąż Rozenek wypowiedział się w sprawie Jarosława Bieniuka. Mocne słowa piłkarza

Mąż Rozenek wypowiedział się w sprawie Jarosława Bieniuka. Mocne słowa piłkarza Źródło: youtube.pl / onet

Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan musieli być bardzo wstrząśnięci tym, co pojawiło się w mediach. Ich kolega z reprezentacji Polski, Jarosław Bieniuk, został oskarżony o dokonanie brutalnego gwałtu. Ukochany gwiazdy TVN postanowił opowiedzieć o swoich odczuciach w tej niewątpliwie bulwersującej sprawie.

Małgorzata Rozenek biorąc za męża Radosława Majdana, musiała zdawać sobie sprawę, z iloma wybitnymi piłkarzami jej mąż miał okazję grać. Jednym z tych najbardziej utytułowanych był Jarosław Bieniuk, z którym Majdan występował w reprezentacji Polski. Po tym, gdy byłemu obrońcy Lechii Gdańsk zarzucono poważne przestępstwo, bardzo dużo osób z otoczenia piłkarskiego nie mogło uwierzyć w to, co słyszy. Bramkarz zdecydował się przerwać milczenie i opowiedzieć o tym, co myśli w bulwersującej sprawie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w szoku. Bieniuk oskarżony o gwałt

Jarosław Bieniuk, który przez lata uchodził za wzorzec ojca i był lubiany przez krajowych celebrytów, zaskoczył wszystkich informacją dotyczącą swoich problemów. Jedna z mieszkanek Trójmiasta zarzuciła mężczyźnie, że ten nie dość, że ją zgwałcił, to zrobił to jeszcze przy użyciu narkotyków. Nie da się ukryć, że taka historia w ogóle nie pasowała do wizerunku, który mężczyzna wykreował. Radosław Majdan za pomocą swojego Instagrama stwierdził, że nie wierzy, aby jego kolega mógł dopuścić się zarzucanych czynów.

- Jarek to bardzo pozytywny facet, kompletnie pozbawiony agresji i przemocy w stosunku do ludzi. Mam nadzieje, że dzisiejsza wypowiedz jego adwokat nada nowy bieg tej sprawie. Jarek trzymaj się - napisał mąż Rozenek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znani stają w obronie Bieniuka

Jak się okazuje, były bramkarz Pogoni Szczecin nie był jedyną osobą, która okazała mu swoje wsparcie. Jedną z osób, które postanowiły stanąć w obronie piłkarza i celebryty została Natalia Siwiec, która w wywiadzie dla Faktu przyznała, że wizerunek, jaki Bieniuk wykreował sobie w trakcie trwania swojej kariery, jest jak najbardziej prawdziwy.

- Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek. To człowiek, który ma zasady i postępuje zawsze zgodnie z etyką - powiedziała celebrytka.

W podobnym tonie wypowiedział się szef PZPN, Zbigniew Boniek, który zauważył, że nie jest w stanie wyobrazić sobie Bieniuka popełniającego tak poważne wykroczenie.

- Bieniuk gwałciciel? Ja tego nie kupuje i w to nie wierzę. Takie jest moje zdanie - napisał na twitterze były piłkarz Juventusu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy ona OSZALAŁA? Magda Gessler sprzedaje sałatkę jarzynową na Wielkanoc za 38 złotych! Nie uwierzycie, ile kosztują ogórki!
  2. Córka legendarnej polskiej aktorki zmarła TRAGICZNIE w wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! Świat stał przed nią otworem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

Źródła: Instagram, Fakt, Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News