Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci

Niektórym fanom odebrało mowę. Zdjęcie Rozenek w samej bieliźnie krąży po sieci

Małgorzata Rozenek tym razem naprawdę podziałała na wyobraźnię swoich fanów. Opublikowała zdjęcie, które dosłownie odebrało im mowę. Kobiety zazdroszczą jej takiego ciała. Niektórzy uważają, że tym razem gwiazda przesadziła.

Małgorzata Rozenek na początku swojej kariery w social mediach publikowała znacznie więcej niepoprawnych zdjęć, które wywoływały kontrowersje i odbijały się głośnym echem w mediach. Następnie zdecydowała się trochę spuścić z tonu. Ostatnio jednak znowu wywołała poruszenie. Wszystko wskazuje na to, że powróciła do dawnej strategii. Zszokowani fani masowo komentują to, co udostępniła. Nic dziwnego. Zdjęcie należy do tych zdecydowanie odważnych.

Małgorzata Rozenek w samej bieliźnie?

Na swoim Instagramie (który obserwuje prawie milion osób) Rozenek pokazała swoją idealną figurę, której jest posiadaczką. Media donoszą, że nie jest to tylko jej genetyka. Gwiazda wkłada bowiem mnóstwo pracy zarówno w dietę, trening, jak i kosmetyki, których regularnie używa, aby jej skóra była jędrna i zdrowa. Dzięki temu wygląda, pomimo wieku, nadal młodo i pięknie. Małgorzata Rozenek wie, jak o siebie dbać i zwyczajnie robi to dobrze. Kobiety w jej wieku zazdroszczą jej wyglądu. Nie mogą pochwalić się tak doskonałym ciałem, jakie ta ma. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ I FILMEM - Jak Ty to robisz, że wyglądasz tak pięknie? Figura-rewelacja - czytamy pod zdjęciem komentarz zazdrosnej użytkowniczki. Na zdjęciu widzimy jak Rozenek robi sobie "selfie" w obcisłej bieliźnie, która podkreśla jej kobiece kształty. Podziałało to na wyobraźnię fanów gwiazdy. - W pasie 45 cm... Ale figura - czytamy komentarz fana. - Omg, ale z Pani "Dżaga" - komentuje rozpalony fan. - Jest na czym oko zawiesić... Figura rewelacja - czytamy komentarz w podobnym tonie. - Jest Pani przepiękna kobietą! Ideał! - stwierdza użytkownik. - Niejedna nastolatka by chciała mieć taką figurę jak ty, Gosiu - ocenia wygląd gwiazdy. Kilka komentujących wyraziło jednak sprzeciw. Nie wszystkim spodobało się zdjęcie. Według nich nie powinno ono znaleźć się na Instagramie, bo jest zbyt odważne. Zbyt wiele pokazuje. W dodatku w tym wieku zdaniem niektórych zwyczajnie nie wypada. - Co innego bikini na plaży, a co innego takie zdjęcia przed lustrem jak 20-latka... - zwraca uwagę zażenowana użytkowniczka. Szybko jednak otrzymała odpowiedź zwrotną od fanki Rozenek. - Wiek to tylko cyfry. W pewnym wieku to tylko nie wypada sztuczna szczęka. Wszystko inne wypada w każdym wieku - czytamy. Screenshot z Instagram/Małgorzata Rozenek
ZOBACZ TAKŻE
  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Kozaczek  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News