Szulim wytypowała nową prowadzącą "Azja Express". Przecieramy oczy ze zdumienia

Szulim wytypowała nową prowadzącą "Azja Express". Przecieramy oczy ze zdumienia

Małgorzata Rozenek znana jest ze swoich występów w programach "Perfekcyjna pani domu" oraz "Projekt Lady". Jak się jednak okazuje, w najbliższym czasie kobieta może zostać gwiazdą kolejnego popularnego programu. Ujawniła to jedna z gwiazd telewizji.

Małgorzata Rozenek do tej pory występowała przede wszystkim w programach dotyczących organizacji życia domowego, wyjątkiem był program "Iron Majdan". Teraz jednak sytuacja może się zmienić, bowiem kobieta została wytypowana jako jedna z kandydatek do poprowadzenia najbardziej popularnych programów w ramówce TVN. Tak twierdzi jedna z twarzy tej telewizji, choć do tej pory wydawało się to niemożliwe. Agnieszka Szulim, a właściwie Agnieszka Woźniak-Starak, ogłosiła ostatnio, że najprawdopodobniej zrezygnuje z prowadzenia "Azja Express", czy też jej amerykańskiej edycji zatytułowanej "Ameryka Express". Jej decyzja podyktowana jest nowym-starym projektem, którym ma być powracający "Big Brother".

Można jedynie przypuszczać, że powodem rezygnacji były również żenujące zadania dla uczestników, którzy np. zmuszali przypadkowo spotkanie na ulicy kobiety do pocałunku. Prezenterka wyraziła swój żal wobec zaistniałej sytuacji i stwierdziła, że nie chce uczestniczyć w kolejnej edycji popularnego show z udziałem celebrytów.

Małgorzata Rozenek w "Azja Express"?!

Oznacza to, że stacja zmuszona jest znaleźć kolejną prowadzącą. Program wciąż cieszy się dużą oglądalnością, dlatego możemy spodziewać się, że powstaną kolejne jego edycje. Jak się okazuje, prawdopodobnie zabraknie w nich osoby, która do tej pory była jego twarzą. Kto może ją zastąpić? Pojawiło się wiele kandydatek, a swoje zdanie postanowiła wyrazić także ustępująca w tej roli Szulim. Jej zdaniem nową prowadzącą powinna zostać... Małgorzata Rozenek! - Gdybym była na miejscu mojego dyrektora, to zatrudniłabym Gośkę Rozenek. Ona byłaby hitem! - stwierdziła Szulim. Szulim odniosła się również do sytuacji z minionego sezonu "Ameryka Express". - Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM. - napisała prezenterka na swoim Instagramie. Wydarzenie to spowodowało dyskusje wśród widzów, część z nich uważała, że nie zrobili oni niczego złego, inni natomiast twierdzili, że to zachowanie było nie na miejscu, a wręcz żenujące. DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ Niewykluczone, że Rozenek rzeczywiście posłucha się rady koleżanki i skłoni się ku występowi w nowym "Azja/Ameryka Express". Do tej pory nie była ona kojarzona z podobnymi produkcjami, jednak po emisji "Iron Majdan" wiele przekonań o prezenterce uległo zmianie. Małgorzata Rozenek występowała w pierwszej edycji popularnego show z udziałem gwiazd odbywającej się w Azji, a teraz powstała idea jej powrotu do programu w roli prowadzącej. Nie wiadomo jednak, czy władze TVN odniosą się do pomysłu dotychczasowej prowadzącej.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co zrobiła hejtowana gwiazda TVN? To może zaboleć Rozenek
  2. Co Rozenek na siebie założyła? W centrum handlowym wszyscy patrzyli tylko na jej buty
  3. Małgorzata Rozenek nie dba o swoje zdrowie? Fani komentują ostatnie zdjęcie gwiazdy
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ujawniono jak mieszka Beata Tyszkiewicz. Wbije was w ziemie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News