Mąż Małgorzaty Rozenek nagle zaczął krzyczeć wniebogłosy ze strachu. Zobaczył upiorną twarz żony

Mąż Małgorzaty Rozenek nagle zaczął krzyczeć wniebogłosy ze strachu. Zobaczył upiorną twarz żony Źródło: Instagram/r_majdan

Małgorzata Rozenek postanowiła poćwiczyć przed Halloween. To, jak przestraszyła o poranku Radosława Majdana, zobaczyła cała Polska. Słynny piłkarz długo nie mógł się potem pozbierać, jej pomysł był naprawdę zaskakujący.

Małgorzata Rozenek przeszła samą siebie w najnowszym nagraniu, które trafiło na instagramowe konto jej męża, Radosława Majdana. Znana para słynie z tego, że nie brak im dystansu do samych siebie, ale ten filmik przekracza wszelkie oczekiwania fanów. To, jak powitała swojego męża o poranku Małgorzata Rozenek, przedstawia zupełnie inne, zabawne, ale i intymne oblicze słynnego małżeństwa.

Małgorzata Rozenek przeraziła Radosława Majdana

Znana między innymi z programu telewizyjnego "Perfekcyjna pani domu" Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów do wizerunku idealnej, opanowanej kobiety, która nie pozwala, żeby nawet "za kulisami" coś w jej życiu sprawiało wrażenie nieuporządkowanego. Wstawione na instagramowy profil Radosława Majdana nagranie udowadnia jednak, że w życiu codziennym prezenterka jest o wiele bardziej autentyczna i nie brak jej poczucia humoru. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać, jak Radosław Majdan otwiera oczy. Spogląda w kamerę i zwraca się do oglądających.

- Czy wam też się zdarza, że budzicie się, patrzycie i… - mówi na nagraniu mąż Małgorzaty Rozenek. Następnie kieruje kamerę za swoje lewe ramię, gdzie widać siedzącą jeszcze w szlafroku prezenterkę. Na jej twarzy widnieją dziwne, niepokojące kształty, które z daleka mogą wyglądać jak narośle. Radosław Majdan wydaje z siebie okrzyk przerażenia. W tle słychać śmiech ich dziecka, które znajduje się z parą w pokoju. 

To jeszcze nie jest strój na Halloween

Jak można dowiedzieć się z posta Radosława Majdana, to nie jest jeszcze ostateczna wersja przebrania na Halloween, chociaż maseczka, którą nałożyła sobie Małgorzata Rozenek na twarz, z pewnością wygląda jak coś rodem z horroru. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne

Na oficjalne kostiumy znanej pary trzeba jeszcze poczekać, ale z pewnością i w tym roku nie zawiodą swoich fanów kreatywnością. W końcu to jedyna taka noc w roku, kiedy można popisać się swoimi umiejętnościami w tworzeniu najbardziej przerażających i abstrakcyjnych przebrań.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

źródło: wp

Następny artykuł