Małgorzata Rozenek nie wytrzymała, padły gorzkie słowa. Nie wierzy, co jej dzieci muszą robić przez stan epidemii

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała, padły gorzkie słowa. Nie wierzy, co jej dzieci muszą robić przez stan epidemii Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek na własnej skórze przekonała się, co muszą przeżywać jej dzieci podczas epidemii. Wdała się w krótką dyskusję, zaskakujące słowa.

Małgorzata Rozenek spędza wolny czas wraz z mężem oraz dwójką synów. Cieszy się niedługo kończącą się ciążą i zajmuje się maminymi obowiązkami. Nie umknęły one uwadze internauty.

Małgorzata Rozenek narzeka na braki

Gwiazda TVN swój wolny czas na kwarantannie spędza w rozmaity sposób. Wybiera się na spacery z dziećmi i psem w odludne miejsca, publikuje ciążowe zdjęcia, fotografie z leniwych poranków oraz nie mogąc znaleźć sobie miejsca, prasuje nawet spodnie od piżamy. Ma też pod opieką dwóch synów: 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Dzieci nie są zwolnione w tej specyficznej sytuacji z obowiązku szkolnego: "perfekcyjna pani domu" musi sprostać też nowym wymaganiom jako pedagog.

Pewien internauta zapytał Małgorzatę Rozenek: "Pani Gosiu, jak idzie homeschooling?", na co celebrytka odpisała krótkim: "Weź". Przesłała też emotikonę łapiącej się za czoło kobiety i roześmianych do łez buziek. Internauta jednak nie ustępował.

Rzecznik Praw Dziecka czyha na potknięcie Małgorzaty Rozenek?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Moim zdaniem powinnaś zrobić z tego live’a - skwitował internauta. Na podobny krok decyduje się teraz wielu celebrytów i artystów, którzy pokazują swoje codzienne życie, czytają na głos książki lub organizują krótkie pogadanki z fanami, przechodzące czasem w wartościowe wykłady. Małgorzata Rozenek nadal w komediowym tonie, odpowiedziała mężczyźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

- I po co? Żeby się narazić Rzecznikowi Praw Dziecka? - odpowiedziała rezolutnie Małgorzata Rozenek. Celebrytce na pewno jest nieco trudniej, musi zapewnić dzieciom dwa razy więcej sprzętu i uwagi niż dotychczas, ma szansę sprawdzić się jako pedagog. Czy naprawdę byłoby aż tak źle ja sądzi?

Fot. instagram.com/m_rozenek

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uciekł ze szpitala, bo nie chciał poddać się badaniom kontrolnym. Policjanci ruszyli za nim w pościg w kombinezonach ochronnych
  2. Legenda skoków narciarskich poprowadzi kadrę rywali Polaków. To były mistrz świata
  3. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  4. Brali ślub w plenerze, kiedy nagle pies nie wytrzymał. Później stała się rzecz, którą goście zapamiętają do końca życia
  5. Córka Kasi Kowalskiej drugi raz walczy o życie. Były cztery reanimacje
  6. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News