Rozenek padła ofiarą oszustów. Zdesperowana gwiazda ostrzega, zagrożenie zdrowia i życia

Rozenek padła ofiarą oszustów. Zdesperowana gwiazda ostrzega, zagrożenie zdrowia i życia Źródło: Małgorzata Rozenek-Majdan/ Instagram/ @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan jest oburzona, padła ofiarą oszustów, którzy bezczelnie wykorzystali jej imię i nazwisko. Produkt, który miałaby rzekomo reklamować, może stwarzać zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Sprawa trafiła już do sądu. Teraz gwiazda ostrzega swoich fanów.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest oburzona. Jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany w oburzający sposób. W sieci jakiś czas temu pojawiła się reklama, w której gwiazda rzekomo miałaby promować produkt wspomagający odchudzanie. Miał on jej pomóc w powrocie do formy sprzed ciąży. Oszuści posunęli się nawet do spreparowania wywiadu z celebrytką.

Małgorzata Rozenek-Majdan ostrzega: ten produkt może być niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia

Internet nieustannie zasypuje nas reklamami specyfików wspomagających odchudzanie. Niejednokrotnie doszło do sytuacji, kiedy ich twarzą była znana gwiazda, której wizerunek został bezprawnie wykorzystany. Gwiazda już nie pierwszy raz spotkała się z taką sytuacją. Tym razem jednak oszustwo ma ogromną skalę. 

- To już nie pierwszy raz, kiedy bez mojej zgody firma wykorzystuje mój wizerunek do sprzedaży produktów na schudnięcie - wyjawiła w rozmowie z Super Expressem. Popularne serwisy internetowe wyświetlają reklamę, w której gwiazda miałaby trafić do sądu. Wszystko z powodu odkrycia "najlepszego" olejku, dzięki któremu udało jej się schudnąć po ciąży. 

- Nie znam i nigdy nie korzystałam z tego suplementu. Spreparowano wywiad, którego nie udzieliłam. Użyto sfałszowanych zdjęć z mojego profilu na Instagramie - wytłumaczyła Super Expressowi gwiazda. Dodała także, że sprawą zajął się już prawnik. To jednak nie koniec działań z jej strony. Gwiazda ma zamiar zgłosić to na policję w obawie, że środek może być niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Najbardziej martwi mnie, że ktoś może sięgnąć po ten specyfik, zachęcony tym oszustwem. Nie chcę, żeby komuś stało się coś złego - mówiła Super Expressowi gwiazda. Jak wyznaje, nie pieniądze się dla niej liczą, a ludzie, którzy zachęceni jej rzekomym poleceniem, mogą po niego sięgnąć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

2. Minister Szumowski podjął nagłą decyzję. Pilna wiadomość

3. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem

Małgorzata Rozenek-Majdan nie musi się martwić o wyrok. Wygraną ma praktycznie w kieszeni. Zuchwali złodzieje zapewne bardzo słono zapłacą za wykorzystanie jej wizerunku. Ten został wyceniony na około pół miliona złotych. Celebrytka według magazynu "Forbes" jest uznawana za jedną z najlepszych marek osobistych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Widzieliśmy ją w serialu na Polsacie, niestety nie żyje. ”Mama miała czwarte stadium nowotworu”
  2. Katastrofalne wieści dla fanów skoków narciarskich. Oficjalnie odwołano długo wyczekiwane zawody
  3. Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć
  4. Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy
  5. Morawiecki potwierdził. Wszyscy liczyli, że da się uniknąć jednego rozwiązania, niestety
  6. Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego
  7. Nad morzem groźny nie tylko koronawirus. Wielu Polaków wciąż nie zdaje sobie sprawy
  8. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
  9. Zakochaną parę poniosło na wieży widokowej. Kamera wszystko nagrała, sprawę bada prokuratura

Źródło: Super Express

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News