Rozenek zdruzgotała fanów nagłą wiadomością. Sytuacja jest poważna

Rozenek zdruzgotała fanów nagłą wiadomością. Sytuacja jest poważna Źródło: Małgorzata Rozenek-Majdan/ instagram.com/ @m_rozenek

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wszystkich fanów wiadomością, jaką podzieliła się w mediach społecznościowych. Niewiele osób wierzyło, że jej wizerunek może zostać wykorzystany w podobny sposób. Zgodnie ze słowami celebrytki, sytuacja jest zła.

Małgorzata Rozenek niedawno kolejny raz została mamą. Niestety, rodzinny spokój gwiazdy został przerwany. Okazuje się, że świeżo upieczona mam padła ofiarą oszustów. 

Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustów 

Ostatnio w sieci można było zauważyć zdjęcia Rozenek, które reklamują cudowny środek na odchudzanie, dzięki któremu zbędne kilogramy znikną w mig. Małgorzata Rozenek za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała do swoich fanów, by uważali na to oszustwo. 

- Ważne! W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie - napisała Małgorzata Rozenek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek z przepisem na piękne ciało i idealną wagę

Co więcej, Małgorzata Rozenek przypomina swoim fanom, że droga do uzyskania idealnej sylwetki i wagi nie jest prosta, a już z pewnością, nie wiedzie przez branie odchudzających tabletek. Celebrytka zaznaczyła, że sekretem wymarzonej figury jest przede wszystkim ruch i zdrowa dieta. 

- NIE KUPUJCIE GO! Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom, a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! Wasze zdrowie jest najważniejsze! - podkreśliła. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Z słów zamieszczonych na Instagramie wynika, że Małgorzata Rozenek poważnie podeszła do użycia jej wizerunku w reklamie środków odchudzających. Zgodnie z treścią posta wiadomo, że sprawą już zajęli się prawnicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News