Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z łóżka. Ma problem, każda matka będzie jej współczuć

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z łóżka. Ma problem, każda matka będzie jej współczuć Źródło: Instagram m_rozenek

Zgodnie z zaleceniami służb Małgorzata Rozenek czas epidemii stara się spędzać wyłącznie w domu, chociaż czasem pozwala sobie na krótkie spacery. Jednak jej ciąża pozostaje dla niej najważniejsza. Gwiazda niedawno ujawniła w mediach społecznościowych, że zmaga się z jednym z powszechnych dzisiaj problemów.

Małgorzata Rozenek, podobnie jak większość gwiazd, pozostaje w domu w obawie przed epidemią koronawirusa. Rozenek musi uważać nie tylko na siebie, ale również na swoje nienarodzone jeszcze dziecko. Celebrytka przyznała w mediach społecznościowych, że chociaż wciąż stara się wypoczywać, w jej życiu pojawił się pewien problem.

Wątpliwości wszystkich internautów rozwiewa Małgorzata Rozenek. Celebryci także miewają trudności z organizowaniem sobie czasu w okresie epidemii. Nie zmieniają tego duże metraże ani piękne meble. Wszyscy muszą zmierzyć się z zaleceniami dotyczącymi pozostania w domach. Rozenek sama przyznała, że każdego dnia z rodziną próbuje wymyślić kolejny sposób na spędzenie dnia, ale to przestaje być łatwe. Przy okazji żona Radosława Majdana ujawniła problem, z którym teraz się zmaga.

Małgorzata Rozenek i wiele innych matek walczy teraz z powszechnym problemem

Małgorzata Rozenek wraz ze swoją rodziną pozostaje w domu i czeka na koniec epidemii koronawirusa. W tym czasie gwiazda spędza czas z mężem i swoimi dziećmi na różnych aktywnościach. Na jej Instagramie mogliśmy już widzieć, jak jej synowie grają w gry planszowe lub bawią się z psem, podczas gdy Rozenek wypoczywa w łóżku lub na kanapie, najczęściej z książką.

Obecnie Małgorzata Rozenek musi szczególnie uważać ze względu na swoją ciążę. Od czasu do czasu kobieta jednak wychodzi na krótki spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Podczas gdy gwiazda może wypoczywać, jej dzieci jednak powinny nadrabiać zaległości w szkole i uczestniczyć w zajęciach w trybie zdalnym. Rozenek przyznała, że wywołało to pewien problem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy problem z ogarnięciem homeschoolingu. Tyle tego i do tego razy dwa i za mało sprzętu, ale co robić? - napisała na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna

2. Tony Halik zostawił żonie kopertę, którą miała spalić po jego śmierci. Zajrzała jednak do środka i zamarła, nie wierzyła

Z tym problemem zmaga się nie tylko Małgorzata Rozenek, chociaż ona akurat znajduje się na bardzo uprzywilejowanej pozycji. W niektórych domach jeden komputer przypada nawet na czworo czy pięcioro dzieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Narodowa kwarantanna została przedłużona. Psycholog radzi, jak ją wytrzymać
  2. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę
  3. Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy, trzeba wiedzieć
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News