Małgorzata Rozenek błaga o pomoc. Opublikowała drastyczne zdjęcia

Małgorzata Rozenek błaga o pomoc. Opublikowała drastyczne zdjęcia Źródło: Instagram/malgorzata rozenek

Małgorzata Rozenek poprosiła o pomoc na swoim oficjalnym profilu. Do tego opublikowała dosyć drastyczne zdjęcia, które mają przedstawić tragizm sytuacji i tym samym zachęcić do pomocy.

Małgorzata Rozenek rozpaczliwie błaga o wsparcie w ważnej dla niej sprawie. Na Instagramie zamieściła kilka drastycznych zdjęć oraz prośbę o pomoc. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Małgorzata Rozenek prosi w mediach społecznościowych o pomoc

Problem, na który chce zwrócić uwagę Małgorzata Rozenek, dotyczy psów, które trafiły do fundacji "SOS Bokserom". Wolontariusze otrzymali pod opiekę koszmarnie zaniedbane zwierzęta w fatalnym stanie, niektóre z nich chorują na nowotwory. To efekt hodowli, które łączą zwierzęta tych ras, powodując choroby genetyczne. Prezenterka TVN poprosiła o wpłaty na dofinansowanie ratowania zwierzaków.

- Zdjęcia, które teraz zamieszczam, są dowodem na to, że ludzie potrafią być bezwzględni. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jakim człowiekiem trzeba być, żeby wykazać się takim okrucieństwem w stosunku do zwierząt. Kochani, te mopsy NAPRAWDĘ potrzebują naszej pomocy. Fundacja SOS bokserom zrobiła już bardzo dużo, ale potrzeba jeszcze więcej. Teraz wszystko zależy od nas. Liczę, że razem im pomożemy. Bo tylko RAZEM możemy uratować im życie - pisała na swoim Instagramie.

Wyjątkowo drastyczne zdjęcia. Małgorzata Rozenek liczy, że to pomoże w znalezieniu pomocy

Na zdjęciach widać, że mopsy są w koszmarnym stanie. Jednej z suczek wypadła macica, przez co nie mogła oddawać moczu. Ponadto jak poinformowała fundacja, wczoraj jedno ze zwierząt nie dało rady i wyzionęło ducha. Małgorzata Rozenek liczy, że drastyczne zdjęcia wywołają współczucie u jej fanów, którzy włączą się do akcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Popieram te akcje. Powiem o tym wszystkim znajomym i postaram się namówić, żeby pomogli. Ja też rozmawiałam z rodzicami i pomożemy - napisała internautka.

- To smutne jak przewinąłem na drugie zdjęcie to dalej nie patrzyłem, bo bym się poryczał - komentował użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Pana młoda rzuciła za siebie bukiet ślubny. Gdy się odwróciła, stanęło jej serce
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

- Kocham Panią za wielkie serce. Mam mopsa z pseudohodowli. To, co przeszedł, przepełnia bólem i złością. Dziękuję wraz z Gumisiem za ten apel i serdecznie pozdrawiamy - czytamy w komentarzach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Schab za 1 zł, masło za 2 zł, kiełbasa za 99 gr. i wiele więcej. Sklep przeżyje SZTURM
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Rodzina jest zrozpaczona, 17-latka odebrała sobie życie w potwornych okolicznościach. Chodziło o miejscowego księdza
  4. Trzy małe córeczki i ich mama nie żyją. Zmarły ogromnie cierpiąc, podano nowe porażające szczegóły tragedii w polskiej miejscowości
  5. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi

Źródło: Instagram

Następny artykuł