Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie dwoma słowami. Nie sądziła, że doprowadzi do wielkiej awantury

Małgorzata Rozenek skomentowała zdjęcie dwoma słowami. Nie sądziła, że doprowadzi do wielkiej awantury Źródło: Facebook Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek i jej mąż, Radosław Majdan, tak jak większość Polaków odwiedziła dzisiaj lokal wyborczy w swojej okolicy. Mimo, że opieka nad kilkutygodniowym Heniem pochłania niemal cały czas pary, małżeństwo uznało, że nie może zlekceważyć obowiązku obywatelskiego. W mediach społecznościowych celebrytki pojawiło się zdjęcie z lakonicznym komentarzem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dołączyli do grona gwiazd, które pochwaliły się w mediach społecznościowych udziałem w tegorocznych wyborach prezydenckich. W gronie osób, które poparły swojego faworyta oddając głos, znalazła się między innymi Małgorzata Kożuchowska, która pokazała niesamowite zdjęcie. Nie da się ukryć, że celebryci są często inspiracją dla swoich obserwatorów i fanów. Można wnioskować, że ich obywatelska postawa skłoniła wiele osób do udania się do lokalu wyborczego. Nie brakuje jednak także osób, które skrytykowały postawę Małgorzaty Rozenek.

Małgorzata Rozenek wzięła udział w wyborach

Na profilu gwiazdy pojawiły się dziś dwa zdjęcia zrobione przed budynkiem lokalu wyborczego. Majdanowie postawili na niewymuszoną elegancję. Małgorzata Rozenek wybrała na tę okazję lawendowy garnitur składający się z szortów i marynarki. Stylizacja została przełamana błękitną torebką, okularami przeciwsłonecznymi oraz sportowymi, szarymi butami. Radosław Majdan postawił na białe bermudy, lnianą koszulę, marynarkę w prążki i okulary przeciwsłoneczne. Gwiazdy nie zapomniały oczywiście o maseczkach ochronnych. Zdjęcie opublikowane przez celebrytkę zostało skomentowane dwoma słowami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Trzasnęliśmy to! - napisała Małgorzata Rozenek.

Obok podpisu pojawiły się także dwa hasztagi zachęcające społeczność Instagrama do wzięcia udziału w wyborach. Celebrytka nie spodziewała się tego, że ten lakoniczny komentarz może wywołać karczemną awanturę. Internauci, którzy obserwują profil Rozenek w mediach społecznościowych natychmiast zinterpretowali prosty komunikat gwiazdy. Większość z nich dopatrzyła się w nim poparcia dla jednego z kandydatów.

Dzisiaj grzeje: 1. Są wstępne wyniki wyborów prezydenckich. Wielkie zaskoczenie dla milionów Polaków

2. Kobieta celowo nakaszlała w twarz rocznemu dziecku. Jego mama podała przyczynę

Fani gwiazdy niemal natychmiast podzieliły się na dwa obozy. Wielu z nich jest zachwyconych domniemanym wyborem. Inni są zbulwersowani i zawiedzeni, o czym świadczy najpopularniejszy z komentarzy, które pojawiły się nad zdjęciem. Jedna z fanek wyraźnie poczuła się dotknięta polityczną deklaracją Małgorzaty Rozenek. Poinformowała gwiazdę, że nie będzie dłużej obserwowała jej poczynań w mediach społecznościowych. Komentarz internautki zebrał blisko 300 polubień i ponad 100 komentarzy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  2. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące
  3. Kilkaset tysięcy seniorów ma szansę dostać po 12 tysięcy zł. Senat chce pilnej zmiany w ustawie
  4. Wiemy jak głosowali Polacy ze względu na wiek. Najnowsze statystyki
  5. Rodzice przez przypadek zobaczyli zdjęcie córki zrobione w przedszkolu. Natychmiast wezwali policję
  6. Porażająca agresja w jednym z autobusów. Pasażerowie bali się odezwać, przeżyli chwile grozy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News