Posądziła Małgorzatę Rozenek o ukrywanie swojego prawdziwego wieku. W odpowiedzi usłyszała kilka obraźliwych słów

Posądziła Małgorzatę Rozenek o ukrywanie swojego prawdziwego wieku. W odpowiedzi usłyszała kilka obraźliwych słów Źródło: youtube/Newsweek Polska

Małgorzata Rozenek nie puszcza płazem złośliwych uwag na temat swojego wieku. To nie pierwszy raz, jak gwiazda TVN spotkała się z podejrzeniami, jakoby była dużo starsza, niż oficjalnie podaje, ale tym razem postanowiła, że nie będzie siedzieć cicho. Zaserwowała taką ripostę, że komentująca nie wiedziała, co zrobić.

Małgorzata Rozenek znana jest z tego, że ma niezwykły dystans do siebie, ale nie puszcza mimo uszu złośliwych uwag. Od jakiegoś czasu powracają zarzuty, jakoby gwiazda TVN była dużo starsza, niż oficjalnie się mówi. Pod jednym ze zdjęć gwiazdy na Instagramie pojawił się komentarz fanki, która zasugerowała, że żona Radosława Majdana ma nie 40 lat, ale aż 50. Małgorzata Rozenek postanowiła odpowiedzieć błyskotliwą ripostą.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek - kontrowersyjna sprawa

- Kiedy masz 50 lat, ale udajesz, że 40 - napisała obserwująca pod postem gwiazdy. Na zdjęciu widać Małgorzatę Rozenek w ekscentrycznej dżinsowej kreacji. Trudno nie zauważyć, że gwiazda faktycznie ma ciało dużo młodszej kobiety, ale liczby podane przez obserwatorkę wydają się być nieco arbitralne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kiedy jesteś głupia, a udajesz błyskotliwą - odpisała na komentarz Małgorzata Rozenek, definitywnie ucinając wszelkie dyskusje. Tym samym pokazała, że nie ma zamiaru tolerować nieuprzejmych komentarzy w internecie.

Problem z wiekiem gwiazdy zaczął się dużo wcześniej

Problem Małgorzaty Rozenek z zawyżanym wiekiem zaczął się już jakiś czas temu, gdy występowała w pewnym programie jeszcze jako żona Jacka Rozenka

- Podpisano mnie na tzw. belce: „Małgorzata Rozenek, 41 lat”, zamiast  „31 lat”. Ale najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi 10 lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam - wspomniała Małgorzata Rozenek.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Gwiazda swego czasu opublikowała w internecie nawet zdjęcie swojego dowodu osobistego. Publiczne okazanie dokumentu miało ją "wylegitymować" jako czterdziestolatkę, ale jak widać, nie wszyscy przyjęli do siebie tę informację. Ataki na Małgorzatę Rozenek ze względu na jej wiek i tendencje do ubierania się jak bardzo młoda osoba nie ustępują.

- Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się pierwszego czerwca 1978 roku - zażartowała ostatnio w rozmowie z czasopismem gwiazda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: radio zet

Następny artykuł