Niebywałe doniesienia o Rozenek. Została przyłapana z innym mężczyzną, ciężko uwierzyć

Niebywałe doniesienia o Rozenek. Została przyłapana z innym mężczyzną, ciężko uwierzyć Źródło: m_rozenek Instagram.com

Małgorzata Rozenek niedawno przywitała na świecie trzecie dziecko, jednak nie zamierza spoczywać na laurach i bardzo szybko zdecydowała się na powrót do obowiązków zawodowych. Ostatnio wprawiła wszystkich w osłupienie po tym jak dziennikarze przyłapali ją na spotkaniu z mężczyzną, który na pewno nie był Radosławem Majdanem.

Małgorzata Rozenek pojawiła się ostatnio w towarzystwie pewnego dżentelmena, który jest dobrze znanym wszystkim Polakom. Ku zaskoczeniu na spotkanie w restauracji nie wybrała się jednak z ukochanym mężem, a same okoliczności i powody mogą być szokujące dla wielu fanów perfekcyjnej pani domu.

Małgorzata Rozenek przyłapana na spotkaniu przez paparazzich

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się w sieci praktycznie każdym aspektem swojego życia w sieci. Perfekcyjna Pani Domu może pochwalić się sporym osiągnięciem, gdyż jej profil śledzi ponad 1,3 mln ludzi i codziennie przybywa jej fanów. Próżno jednak szukać wzmianki o ostatnim spotkaniu jakie odbyła gwiazda TVN. Małgorzata Rozenek została przyłapana przez paparazzi z daleka od centrum Warszawy na spotkaniu w restauracji. Przywitano ją bukietem pięknych róż, ale nie wręczył ich jej ukochany. W czasie kiedy zapewne Radosław Majdan opiekował się małym Henryczkiem, Małgorzata Rozenek spotkała się z innym mężczyzną, do tego w jasno określonym celu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiadomo, dlaczego perfekcyjna spotkała się z reżyserem

Kiedy Małgorzata Rozenek odziana w elegancki, biały garnitur przekraczała próg restauracji, od razu powitał ją Patryk Vega, który pojawił się na miejscu wcześniej. Okazuje się, że Rozenek zdecydowała się na spróbowanie swoich sił w aktorstwie i to nie u byle kogo, a u producenta samych największych hitów ostatnich lat. O rolę u Vegi zabiega każdy aktor, jednak zdecydował on dać szansę Rozenek nie mającej raczej doświadczenia, ani warsztatu aktorskiego. Już jakiś czas temu mama małego Henryka wypowiadała się na temat potencjalnej współpracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk

2. Ogromna zmiana dla wszystkich posiadaczy samochodów. Sejm podjął ostateczną decyzję

3. Kobieta uskarżała się na silny ból brzucha. W czasie operacji lekarzy wryło w ziemię

Nie ukrywa, że jest pełna nadziei 

- Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia - powiedziała w jednym z wywiadów cytowanych przez portal JastrząbPost. To właśnie na profilu tego serwisu pojawiły się zdjęcia dokumentujące spotkanie Małgorzaty Rozenek i Patryka Vegi. Mamy nadzieję, że polscy widzowie oraz rodzima kinematografia gotowa jest na przyjęcie kolejnego wiekopomnego dzieła słynnego reżysera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News