Wielka burza wokół Małgorzaty Rozenek. Celebrytka pokazała pośladki (Zdjęcie)

Wielka burza wokół Małgorzaty Rozenek. Celebrytka pokazała pośladki (Zdjęcie) Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek nieustannie wywołuje wiele kontrowersji swoimi wypowiedziami i różnymi zachowaniami. O "perfekcyjnej" każdego dnia mówi cala Polska, dzięki temu, że celebrytka wciąż dostarcza kolejnych tematów do dyskusji. Tym razem nie jest inaczej, bowiem ta pokazała w sieci swoje pośladki, na widok których internauci aż oniemieli. To kolejny skandal z udziałem gwiazdy.

Małgorzata Rozenek, choć została prowadzącą programu "Projekt Lady", w którym niesforne dziewczyny uczy się wdzięku, klasy i taktownego zachowania, sama niejednokrotnie robi zupełnie na odwrót. W programie nie raz mogliśmy usłyszeć o zakrywaniu własnego ciała i choć Małgosia na tamtą chwilę zgadzała się z mentorkami, z biegiem czasu pokazywała zupełnie coś innego. Tym razem jej zdjęcie pośladków wywołało ogromną burzę.  

Małgorzata Rozenek pokazuje pośladki 

W miniony wtorek na Instagramie Rozenek pojawiło się naprawdę wakacyjne i zmysłowe zdjęcie. Celebrytka zapozowała w kostiumie kąpielowym, który podkreślił wszystkie jej atuty i przede wszystkich uwydatnił pośladki. Ponieważ Małgonia na fotografii stoi tyłem, to właśnie one przykuwają największą uwagę. Po opisie, jaki zamieściła żona Radosława Majdana możemy stwierdzić, że zdjęcie nie tylko zostało wykonane jakiś czas temu, ale też zostało zrobione specjalnie na potrzeby sesji dla magazynu. Seksowna Małgorzata wywołała ogromne poruszenie wśród internautów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Komentarze ociekają hejtem 

Zaglądając w komentarze pod zdjęciem możemy zauważyć, że obserwatorom "perfekcyjnej" gorąca fotka zdecydowanie nie przypadła do gustu. Zażaleń w stronę gwiazdy pojawiło się naprawdę wiele, jednak zdecydowana większość dotyczyła jej wyglądu, a dokładnie oszukiwania w kwestii naturalności. Niektórzy z internautów byli naprawdę zirytowani, czego nie zamierzali ukrywać. 

- Zaszczyt, pokazania urody, jest nie po upiększaniu się na siłę - pisze jedna z obserwatorek. 

- Ile operacji i usuwania tłuszczu na różne sposoby - dodaje złośliwie kolejna. 

- Ta kobieta nie ma nic wspólnego z naturalnością - potwierdza jeszcze inna.

- Myślę , że synowie będą grubo jechani w szkole jak będą rozmowy o mamie, która wrzuca foty jakby miała 16 lat. Ja bym się na jej miejscu tak wstydził na zebranie pójść w szkole ze masakra. Inni rodzice musza jak na infantylna kretynkę patrzeć. Słabe - wyznaje bezpośrednio internautka. 

- Yy perfekcyjny przykład... Do Project Lady - zaznacza następna. 

instagram/m_rozenek/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Tuż po ogłoszeniu informacji o rozwodzie Magda Narożna z zespołu "Piękni i młodzi" trafiła do szpitala. Szokujące doniesienia mediów
  4. Znane są warunki rozwodu Kate i Williama. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna nie miałaby lekko
  5. Wszystkie polskie media piszą dziś o 16-letniej córce Pawła Adamowicza. Z całego kraju spływają słowa wsparcia
  6. Jackowski przepowiada pogodę na lipiec. Będzie dużo gorzej niż w czerwcu, ta wizja przeraża

Źródło: instagram  
  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News