Przykre wieści od Małgorzaty Rozenek. Koniec ciąży okazał się dramatyczny

Przykre wieści od Małgorzaty Rozenek. Koniec ciąży okazał się dramatyczny Źródło: .

Małgorzata Rozenek bardzo długo czekała, aż uda się jej zajść w ciążę. Niestety, pandemia koronawirusa sprawiła, że żadna ciężarna kobieta nie może być spokojna. Celebrytka właśnie przekazała fanom przykre informacje.

Małgorzata Rozenek na bieżąco informuje fanów o swoim stanie. To dla nich ważne szczególnie teraz, kiedy panuje koronawirus. Celebrytka już w połowie marca podjęła pierwsze kroki, by uchronić siebie i swoje nienarodzone dziecko przed chorobą. Teraz postanowiła przekazać fanom niepokojące informacje.

Małgorzata Rozenek zasmucona na sam koniec ciąży

Małgorzata Rozenek boi się zarażenia tak samo jak każda inna ciężarna kobieta. Gwiazda izoluje się od innych osób w podwarszawskiej miejscowości, gdzie nawet podczas spacerów bardzo uważa, by unikać kontaktu z obcymi. Cały czas pozostaje w kontakcie z fanami za pośrednictwem social mediów, dzięki którym dzieli się z nimi swoimi przemyśleniami. Ostatnio nie miała dobrych wieści.

- Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń - napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trzeba przyznać, że końcówka ciąży jest wyjątkowo dramatyczna - cały świat drży z obaw przez koronawirusa, każdemu grozi zarażenie, a lekarze i pielęgniarki wszystkie siły poświęcają na walkę z Covid-19. Małgorzata Rozenek zapewne myślała, że ostatnie miesiące przed rozwiązaniem spędzi zupełnie inaczej niż na przymusowej kwarantannie z dala od wielkiego miasta tym bardziej, że cały czas była bardzo aktywna.

Małgorzata Rozenek o swojej izolacji

Gwiazda TVN wyliczyła środki ostrożności, jakie podjęła cała jej rodzina. Już 15 marca wyjechali z Warszawy, by zminimalizować szansę spotkania kogoś obcego. Starają się jeść zdrowo, często myją i dezynfekują ręce, a do tego spacerują, ale tylko w miejscach, gdzie wiedzą, że będą sami.

- Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu, żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Joanna Koroniewska w szczerych słowach oceniła Katarzynę Dowbor jako teściową. Kiedy je usłyszy będzie nie powstrzyma łez

2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

Małgorzata Rozenek stara się nie panikować, choć jak przyznaje, nie może uniknąć martwienia się o siebie, a przede wszystkim dziecko. To przykra wiadomość dla fanów, bowiem żadna młoda mama nie powinna się stresować podczas ciąży, tym razem jednak nie mają wpływu na to, co się dzieje. Mogą tylko zachowywać środki ostrożności i nie wychodzić z domu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas będąc w 7 mśc ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy. Zalecenia są proste: 1. Unikanie kontaktów społecznych - od 15 marca , kiedy zdecydowaliśmy się uciec z Warszawy, po to żeby sobie to ułatwić, nie kontaktowałam się z nikim poza moją rodziną. To daje poczucie bezpieczeństwa, że nie miałam się jak zarazić. 2. Mycie i dezynfekcja rąk - przestrzeganie tego zalecenia nie jest szczególnie trudne, bo moja Mama zawsze zwracała mi na to uwagę, a przecież czym skorupka za młodu ... itd 😁 3. Zdrowe żywienie - to, że siedzimy w domach i ciągnie nas do tej lodówki częściej niż zwykle, nie znaczy, że mamy sięgać po niezdrowe rzeczy 😄 to nie jest najlepszy czas na dietę, ale dobre nawyki żywieniowe się ma, niezależnie od trudności. 4. Ruch - tu pojawia się sporo kontrowersji, jedni krzyczą NIE WYCHODŹ Z DOMU, co ogólnie ma sens, ale i lekarze i Ministerstwo Zdrowia razem z Kancelarią Premiera wyraźnie mówią, że jeżeli masz szanse wyjść na spacer, z dala od skupisk ludzkich, rób to 😁 i tu wracamy do powodu dla, którego wyjechaliśmy z Warszawy. Tu nasze szansę na spotkanie ludzi na spacerach są nieporównywalnie mniejsze, niż w Warszawie, a spacer ma naprawdę dobroczynny wpływ na kobiety w ciąży 👍szczególnie, że woj. mazowieckie ma największa liczbę zachorowań, a psy same się nie wyprowadzą😉 Last but not least 5. Dobre nastawienie - można się dołować, martwić, czarnowidzieć, ale teraz to i tak nie ma sensu. Teraz i tak nie możemy nic zrobić. Ta pandemia dotknie każdego, każdą branżę, wszystkich, ale zajmiemy się jej skutkami później. Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciagle pamietam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chce żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Kuriozalna wypowiedź mistrzyni olimpijskiej. Epidemia to "kara od Boga za obrażanie Rosji"
  3. Wyleczyli 19 z 20 pacjentów w ciężkim stanie. Wszystkim podano kluczową substancję
  4. Chory na koronawirusa tata 3 dzieci nagrał w szpitalu osobisty filmik. Każdy powinien usłyszeć jego słowa
  5. Niewiarygodne, kim z wykształcenia jest Kinga Rusin. Mało kto się decyduje na podobny zawód, mogła nigdy nie znaleźć pracy
  6. Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News