Rozenek nie mogła już wytrzymać. Z Majdanem ujawnili jakiej płci będzie ich dziecko

Rozenek nie mogła już wytrzymać. Z Majdanem ujawnili jakiej płci będzie ich dziecko Źródło: instagram

Małgorzata Rozenek zdradziła płeć dziecka. Gwiazda nie mogła trzymać nas dłużej w niepewności. Niebawem na świecie pojawi się pierwsza wspólna pociecha Małgosi i Radka, a dziś ujawnili jakiej płci będzie ich dziecko.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Po wieloletnich staraniach o wspólne potomstwo para w końcu się doczekała, a teraz jeszcze zdradziła nam wszystkim jakiej płci będzie jej maleństwo.

Małgorzata Rozenek razem z mężem zdradza, jakiej płci będzie ich dziecko

Para pierwszy raz od kiedy dowiedziała się, że na świat przyjdzie ich dziecko, udzieliła wspólnego wywiadu. Do tej pory Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan unikali wspólnych wystąpień w telewizji czy wywiadów w prasie. Tym razem jednak postanowili udzielić wywiadu dla telewizji śniadaniowej, w której są częstymi gośćmi. 

Już po ślubie w 2016 roku Małgorzata Rozenek wyznała, że pomimo swojego wieku oraz tego, że już posiada dzieci, chciałaby mieć wspólne potomstwo ze swoim nowym mężem. Niestety, para musiała uzbroić się w cierpliwość i przejść wiele lat leczenia metodą in vitro, by w końcu ogłosić radosną nowinę.

Małgorzata Rozenek spodziewa się syna?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od kiedy wiadomo było, że Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka, wszyscy w mediach i na portalach społecznościowych spekulowali na temat jego płci. Ciąża, w której jest gwiazda, ma się rozwiązać w połowie przyszłego roku, ale już dziś para zdradziła nam jakiej płci będzie ich dziecko.

- Przed nami piękne święta. W ogóle piękny czas. Cała nasza rodzina się cieszy. I wszyscy mamy poczucie, że ta magia się dzieje. Ja już powiedziałam Radziowi, żeby się nie spodziewał jakiegoś wybitnego prezentu, bo najlepszy już ma - wyznała Małgorzata Rozenek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Małgorzata Rozenek razem z mężem potwierdzili plotki o płci dziecka, przyznając, że niebawem na świecie pojawi się ich synek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piłkarz Bayernu pobił swoją żonę? Już niebawem ma stanąć przed sądem
  2. Przełomowe informacje w sprawie kontuzji Łukasza Fabiańskiego. Nastał ważny moment
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News