Rozenek zwróciła się do wszystkich z apelem. Rozpoczęła od słowa "błagam"

Rozenek zwróciła się do wszystkich z apelem. Rozpoczęła od słowa "błagam" Źródło: Instagram m_rozenek

Małgorzata Rozenek niedawno została mamą uroczego Henia. Wyczekane dziecko 42-letniej celebrytki i byłego bramkarza, Radosława Majdana, przyszło na świat przed dwoma tygodniami. Ten rok, mimo, że naznaczony epidemią koronawirusa, jest dla nich wyjątkowy. Dziwi więc apel, który pojawił się na profilu młodej mamy, w którym błaga fanów.

Małgorzata Rozenek od zawsze zapewniała, że bycie mamą jest dla niej najważniejszą z życiowych ról. Celebrytka ma już dwóch synów ze związku z Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. 10 czerwca przyszedł na świat jej kolejny syn, Henryk Majdan. Narodziny Henia były spełnieniem marzeń jego rodziców. Nie da się jednak ukryć, że opieka nad niemowlęciem pochłania wiele czasu i sił. Wygląda na to, że skutki nieprzespanych nocy dosięgły także celebrytkę.

Małgorzata Rozenek żali się internautom

Na zdjęciu opublikowanym przez gwiazdę na Instagramie, widzimy ją i syna, pozujących w wygodnym, zielonym fotelu. Świeżo upieczona mama ma na sobie białą piżamę w kreskówkowe postaci, na którą narzuciła puchaty, biały kardigan. Włosy, niedbale związane w kitkę na czubku głowy, ozdobiła grubą, różową opaską. Na jej kolanach śpi wyraźnie zrelaksowane dziecko. Celebrytka zakrywa twarz jedną dłonią. Widać, że jest bardzo zmęczona nocnym wstawaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Kawę... Kroplówką... Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł? - zapytała Małgorzata Rozenek.

Internauci natychmiast pospieszyli na pomoc zmartwionej celebrytce. Większość z nich poleciła Małgosi umiar, jednocześnie uświadamiając ją, że picie kawy podczas karmienia piersią nie jest szkodliwe. Głos zabrała także znana trenerka fitness, Anna Lewandowska, która niedawno urodziła drugą córkę, Laurę.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie

2. Popularny ser znika z Lidla. GIS wykrył w nim niebezpieczne bakterie, lepiej uważać

Żona Roberta Lewandowskiego przypomniała Małgorzacie Rozenek, że na jej blogu pojawił się już wpis na temat picia kawy w tym okresie. Na odpowiedź celebrytki nie trzeba było długo czekać - odpowiedziała młodszej koleżance, że poczyta bloga, ale dopiero w momencie, kiedy "uda jej się otworzyć chociaż jedno oko". Współczujecie Małgosi?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twoja babcia jednak się myliła. Przepis nie ma prawa zadziałać tak, jak mówiono nam w dzieciństwie
  2. Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzie
  3. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione
  4. Polacy masowo dostają SMS-y o jednej treści. Już wszystko jasne, trzeba koniecznie sprawdzić swój telefon
  5. Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem
  6. TVP właśnie podało ważną wiadomość. Chodzi o Łukasza Szumowskiego, Polacy czekali na jego deklaracje

Źródło: Pudelek

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News