Tak Rozenek odstrzeliła się na urodziny swoich synów. Ich małym kolegom musiało zrobić się gorąco od tych widoków (FOTO)

Tak Rozenek odstrzeliła się na urodziny swoich synów. Ich małym kolegom musiało zrobić się gorąco od tych widoków (FOTO) Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ponownie zwróciła na siebie uwagę wszystkich tabloidów w Polsce. Tak wspaniałej kreacji jeszcze nigdy wcześniej na siebie nie wkładała, nic więc dziwnego, że o stylizacji momentalnie zrobiło się głośno. Koledzy syna, którzy przyszli na jego urodziny na pewno byli pod wrażeniem.

Małgorzata Rozenek na urodzinach Tadeusza i Stanisława postawiła na odważną kreację. Internauci są zgodni, że kolegom synów gwiazdy na pewno zrobiło się gorąco. Poza odpowiednim strojem Rozenek zaplanowała dla swoich latorośli niezapomniane wrażenia z okazji ich urodzin. Świętowanie odbyło się w wyjątkowym parku rozrywki, czego z pewnością zazdrościć im może wiele dzieci. 

Małgorzata Rozenek postarała się. Dostarczyła swoim chłopcom niezapomnianych wrażeń w dniu ich urodzin

Rozenek wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że jej miłość do chłopców znaczy dla niej bardzo wiele. Nic więc dziwnego, że z okazji ich urodzin postarała się, aby wszystko wyglądała tak, jak wymarzyli sobie jej synowie. Tadeusz i Stanisław nie kryli swojego wzruszenia. Na ich twarzach na zdjęciach wyraźnie widać, że tego dnia byli niesamowicie szczęśliwi - szczególnie, że mama pozwoliła im zaprosić na urodziny niezliczoną ilość kolegów i koleżanek, z którymi razem bawili się na terenie wielkiego parku rozrywki.

Na fotografiach widzimy, jak chłopcy radośnie podskakują na trampolinach. Później na sali pojawiły się przepyszne torty - jeden w kształcie piłki nożnej, a drugi w stylu pirackim. W skrócie - dzieci bawiły się wspaniale, lecz i mama nie pozostawała w cieniu. Małgorzata Rozenek wyglądała na przyjęciu synów jak milion dolarów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rozenek skradła całe show

Choć na zdjęciach to dzieci gwiazdy stanowiły centrum fotografii, to jednak zdaniem internautów to ona "skradła całe show". Jej kreacja jak zwykle przyciągnęła uwagę rozpalonych do czerwoności internautów, a przez jej strój musiało zrobić się gorąco też małym kolegom jej synów. 

 - Co to za sukienka? Zjawiskowa - napisała jedna z fanek.

 - Co to za butki? - pyta wyraźnie zaintrygowana internautka.

 - Świetnie wyglądasz. I te boskie nogi - czytamy.

Fot. Instagram / Małgorzata Rozenek

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, historia jest przerażająca
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Małżeństwo zauważyło dziwne zachowanie psa. Nie wiedzieli, że niegdyś przeszedł traumę, która odcisnęła na nim straszne piętno
  4. Zenek Martyniuk był zabójczo przystojny jako chłopiec. Zdjęcia sprzed lat uderzają po oczach
  5. Mama wysłała syna na wojnę. Wstrząsające wyznanie, nigdy sobie tego nie wybaczy
  6. To zwala z nóg, rodzina mordercy Kristiny wyciąga asa z rękawa. Jakub A. będzie miał ochronę prawną o jakiej mu się nie śniło

Źródło: Plotek.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News