Nie była u fryzjera, brwi rosną jej na czoło, ale to nie wszystko. "Dramat" Rozenek na kwarantannie

Nie była u fryzjera, brwi rosną jej na czoło, ale to nie wszystko. "Dramat" Rozenek na kwarantannie Źródło: instagram m_rozenek

Małgorzata Rozenek podzieliła się w sieci swoim zdaniem na temat tego, jak mija jej okres kwarantanny. Gwiazda zwierzyła się ze swojego "dramatu". Polska celebrytka dawno nie była u fryzjera, brwi jej rosną już na czoło, ale to nie koniec.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawanych gwiazd w Polsce. Od kiedy w Polsce ruszyła akcja #zostańwdomu, przyłączyła się do niej, dzieląc się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami z okresu kwarantanny. Gwiazda ostatnio podzieliła się z fanami prawdziwym "dramatem", który rozgrywa się w ostatnich dniach. Wiele internautek przyznało jej rację i wyznało, że znajdują się w podobnej sytuacji. 

Małgorzata Rozenek zachęca, by zostać w domu

Polskie gwiazdy nieustannie zachęcają Polaków, by w miarę możliwości pozostawali w swoich mieszkaniach, co sprawi, że ryzyko zarażenia się koronawirusem znacznie spadnie. Małgorzata Rozenek, która obecnie spodziewa się dziecka, do serca wzięła sobie zalecenia i nie wychodzi z domu, gdzie w otoczeniu rodziny spędza czas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od kiedy Małgorzata Rozenek więcej czasu spędza w mieszkaniu, na jej koncie na Instagramie pojawia się coraz więcej postów. Gwiazda dzieli się z fanami tym, jak wyglądają jej dni podczas kwarantanny. Ostatnio Małgorzata Rozenek przekazała, jak kwarantanna wpłynęła na jej wygląd. 

Kwarantanna w Polsce. Małgorzata Rozenek przekazuje, jak sytuacja wypływa na jej wygląd

W jednym z niedawnych postów Małgorzata Rozenek napisała, jak kwarantanna wpływa na jej wygląd zewnętrzny. Zabiegi pielęgnacyjne, z których do tej pory korzystała, zostały odwołane, co sprawiło, że dziś prezentuje się zupełnie inaczej. 

- Mój mąż ostatnio nazywa mnie „gruby Pyś” zupełnie nie rozumiem, co może mieć na myśli. Kochani, jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami - napisała Małgorzata Rozenek. 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których internautki przekazują, że one też wyglądają na trochę zaniedbane, ale myślą pozytywnie. Małgorzata Rozenek w odpowiedzi na komentarz jednej z internautek, przekazała dokładnie, jak wygląda i w jakim stanie są jej włosy, paznokcie i brwi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Ogromne zmiany dla seniorów. Biedronka wprowadziła dla niech specjalną zmianę, inni sieci zrobią to samo?

- Ja ściągnę jutro (czyt. zerwę), fryzjer miał być jutro, brwi rosną mi już na czoło i jedyne, co jeszcze jako tako wygląda, to stopy, bo zrobiłam je na dzień przed kwarantanną. Ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. A rzęsy to już w ogóle dramat... - napisała Małgorzata Rozenek. 

p>Najlepsze newsy dnia: 

  1. Ponad 30 nowych przypadków koronawirusa. Ilość ofiar śmiertelnych również rośnie
  2. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  3. Dziecko nie zaśnie bez pomocy dwóch ogromnych husky. Nagranie zwala z nóg, internauci oglądają je na okrągło
  4. Matka Teresa miała proroctwo dla Szumowskiego i jego żony. Tuż po wygłoszeniu jego słów umarła
  5. Była żona Wiśniewskiego przeżyła prawdziwy dramat. Teraz wyjawiła, co dzieje się z jej synem
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie

źródło: instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News