Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli

Dopiero teraz Rozenek ujawniła szczegóły trzeciego porodu. Porażające komplikacje, tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: instagram.com m_rozenek

Małgorzata Rozenek w końcu postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i opowiedzieć o trzecim porodzie. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda ujawni tak porażające szczegóły. Doszło do komplikacji, o których wiedzieli tylko najbliżsi.

Blisko 2 tygodnie temu Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie długo wyczekiwany owoc swojej miłości - małego Henia. Para przeszła trudną przeprawę w staraniach o dziecko, ale w końcu, dzięki metodzie in vitro, z której Małgosia korzystała także przy dwóch poprzednich ciążach, ich marzenie się spełniło. Teraz oboje chętnie pokazują niewielkie urywki z "nowej codzienności", opowiadając co nieco o pierwszych dniach z synkiem. Ostatnio Rozenek postanowiła zdradzić szczegóły trzeciego porodu. 

Małgorzata Rozenek o trzecim porodzie. Porażające komplikacje, o których wiedzieli tylko najbliżsi 

Choć gwiazda TVN-u jest teraz pochłonięta opieką nad nowym członkiem rodziny, udaje jej się znaleźć czas na bycie aktywną w mediach społecznościowych. Każdego dnia "zdaje raport" z tego, jak wygląda teraz ich dzień. Poniedziałkowym popołudniem, dokładnie 11 dni od porodu, postanowiła opublikować na Instagramie szczególny post. Zamieściła zdjęcie z lekarzem i nie tylko podziękowała personelowi szpitala, ale też zdradziła, jak wyglądała ta wyjątkowa dla niej i Radosława chwila. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu @medicoverpolska który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi. Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla @r_majdan - zaczęła Małgosia. 

- Dziękuje również dr Ewie Kurowskiej, kierowniczce oddziału położnictwa, i dr Marcie Balickiej szefowej oddziału neonatologii za niezwykły profesjonalizm i cierpliwość - kontynuowała. 

W dalszej części posta Małgosia zdradziła, że tuż po porodzie pojawiły się nieoczekiwane komplikacje związane z laktacją. Na szczęście dzięki szybkiej i odpowiedniej reakcji położnej sytuację udało się opanować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy z zapartym tchem czekali na oficjalne potwierdzenie. Łukasz Szumowski nie pozostawił wątpliwości

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

- Szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej - doradczyni laktacyjnej Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki pani Kasi udało się, kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres - dodała Małgorzata Rozenek. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzień dobry 😁 jak Wam minął weekend? U nas dużo się działo, ale o tym później. Z tego wszystkiego zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu @medicoverpolska który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi 🤰➡️🤱Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla @r_majdan 😉😂 dr asystował dr Stanisław Pazio wiec czułam się podwójnie bezpieczna 😁 dr Jastrząb, od pewnego momentu prowadził mi ciąże i mogę Go polecić z naprawdę czystym sumieniem😁 kompetentny, uśmiechnięty i zawsze kiedy trzeba, służący pomocą. Pozujemy tu razem do zdjęcia 😁 Zresztą sam poród w tej placówce to wspaniale przeżycie😁 pełne bezpieczeństwo, wspaniała opieka i co najważniejsze teraz, możliwość pozostawania Ojca dziecka przez dłuższy czas po porodzie. Dziękuje również dr Ewie Kurowskiej kierowniczce oddziału położnictwa i dr Marcie Balickiej szefowej oddziału neonatologii za niezwykły profesjonalizm i cierpliwość 😁 ale szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej - doradczyni laktacyjnej Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się 💪 kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem, wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres 🤦‍♀️😁 Dziękuje Pani Kasiu 😘❤️ dziewczyny jak macie jakieś pytania dotyczące porodu w tej placówce, piszcie 😁 dopóki wszystko pamiętam 😂 a ponieważ to mój drugi poród w Medicover to mam porównanie na przestrzeni 10 lat.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Zapadła ostateczna decyzja. Od 1 lipca Polacy będę musieli płacić wyższy podatek, nikt go nie uniknie; wiadomo już, za co zapłacimy więce
  4. Dramat Kazimierza Marcinkiewicza. Z bezradności załamuje ręce
  5. Sytuacja jest katastrofalna. Część Polski objęta czerwonymi alertami, wprowadzono najwyższy możliwy stopień zagrożenia
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News