Koszmar Małgorzaty Rozenek. Podpisała wszystkie zgody, grozi jej rak piersi

Koszmar Małgorzaty Rozenek. Podpisała wszystkie zgody, grozi jej rak piersi Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy koszmar. Gwiazda poddała się niezwykle bolesnej i ryzykownej procedurze. Kobieta podpisała wszystkie zgody i podjęła decyzję świadomie. Niestety grozi jej rak piersi.

Małgorzata Rozenek ma pewne marzenie, które bardzo chciałaby spełnić w najbliższej przyszłości. Niestety ostatnio jej życie jest niezwykle ciężkie. Prezenterka TVN podjęła się trudnej i ryzykownej procedurze. Podpisała zgodę w pełni świadomie, jednak okazuje się, że może to mieć w przyszłości poważne konsekwencje zdrowotne.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą zostać rodzicami

Małgorzata Rozenek razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, bardzo chciałaby mieć potomka. Jedyną szansą na upragnione dziecko pary jest metoda in vitro. Gwiazda TVN musiała się poddać bolesnej i ryzykownej procedurze, aby jej marzenia mogły się kiedyś ziścić. Poświęcenie kobiety jest ogromne, lecz w przyszłości jej decyzja może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne. 

Od lat nie ma żadnych efektów

Niestety pomimo starań od wielu lat leczenie nie przynosi efektów. Rozenek jest już podłamana całą sytuacją. 

- Mieliśmy wiele nieudanych prób. Dwa poronienia i wiele nieudanych prób - powiedziała dla Super Expressu Małgorzata Rozenek. 

Niestety poronienie i ból po stracie dziecka to niejedyne z czym Małgorzata Rozenek musi się zmagać. Wciąż ma nadzieje, że leczenie przyniesie pożądane rezultaty, dlatego nie zamierza z niego zrezygnować. Jest to jednak niezwykłe poświęcenie, bowiem taka kuracja hormonalna zdecydowanie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Koktajl hormonalny, który się dostaje, jest silny i może powodować choroby nowotworowe w przyszłości. Ta ilość estrogenów, którą się dostaje, to są hormony, które źle działają na układ rozrodczy, mocno zwiększa się ryzyko raka piersi. Dlatego też niezbędne jest wykonanie USG piersi przed każdą procedurą. Absolutnie wiem, jakie ryzyko ponoszę. Podpisuję na to zgody. [...] Dostajesz bardzo dużą ilość koktajli hormonalnych. Ukłucie nie boli, sama robię zastrzyki w fałdę brzuszną - powiedziała w rozmowie z Super Expressem, Małgorzata Rozenek.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

Miejmy nadzieję, że niedługo życiowy kryzys gwiazdy zostanie zażegnany i Rozenek doczeka się upragnionego dziecka. Kobieta już wcześniej miała problemy z zajściem ciążę z poprzednim mężem, Jackiem Rozenkiem. Wtedy również skorzystała z metody in vitro, która przyniosła pożądane efekty. Małgorzata została mamą dwóch synów - Stanisława i Tadeusza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rząd ZMIENIA ZASADY dotyczące emerytur. Jedni zyskają dużo więcej, inni stracą 
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

źródło: Super Express

Następny artykuł