Małgorzata Rozenek odsłoniła za dużo. Fani są zaniepokojeni

Małgorzata Rozenek odsłoniła za dużo. Fani są zaniepokojeni Źródło: Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazuje swoje walory w powalającej kreacji. Odważny ubiór zszokował fanów i sprawił, że głośno wyrażali troskę o zdrowie żony Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek nie zważa na spadającą temperaturę. Żona Radosława Majdana, znana między innymi z "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz z show "Azja Express" znana jest z odważnych kreacji i z przywiązania do swojego stylu. Nic więc dziwnego, że nie przejęła się ponurą aurą, która od kilku dni panuje w Polsce. Temperatury spadły z dwudziestu stopni do około dziesięciu, co spowodowało niemały szok i falę przeziębień, ale ewidentnie nie miało to dużego wpływu na gwiazdę TVN.

Małgorzata Rozenek odsłoniła na zdjęciu za dużo?

Fani wyrazili zatroskanie zdrowiem celebrytki po dość odważnym poście na jej Instagramie. Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami zdjęciem z Fashion Weeku, na którym zaprezentowała wszystkie swoje walory - zupełnie nie przejmując się panującym chłodem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy byli zachwyceni jej kreacją - niektórzy utrzymują, że ubiera się nieodpowiednio do wieku - ale znalazła się też rzesza fanów, którzy byli zachwycani kreacją żony Radosława Majdana. Jej stylizacje często budzą w końcu ogromne kontrowersje.

- Jesteś przepiękna. A jak sobie radzisz w te zimne dni bez osłony nóg? - Zapytała Małgorzatę Rozenek fanka. Gwiazda nie odpowiedziała jeszcze na pytanie. Pozostaje z niecierpliwością czekać na wyjaśnienia, aczkolwiek istnieje pewne podejrzenie, że może to mieć coś wspólnego z temperaturą, która panowała wówczas w Mediolanie.

Co wspólnego może mieć Mediolan z ekstrawagancką stylizacją polskiej gwiazdy? Otóż Fashion Week, na którym zadała szyku Małgorzata Rozenek, odbywał się właśnie w słonecznym włoskim mieście. Stolica mody zapełniła się nowymi kreacjami projektantów.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Tamtego dnia w Mediolanie było około 20 stopni "na plusie", tak więc łatwiej zrozumieć, czemu Małgorzata Rozenek tak ochoczo odsłoniła nogi. Korzystała po prostu z ostatnich dni słońca, które złapała na południu Europy.

Pozostaje podziwiać ciało, na które tak ciężko pracuje prezenterka TVN - nie od dziś wiadomo, że pracy nad sobą poświęca bardzo dużo czasu i wysiłku. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

On my way @elisabettafranchi

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Będzie NOWE 500 PLUS! Dostaną zarabiający poniżej 6 tys. złotych
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

źródło: wp

Następny artykuł