Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie

Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie Źródło: instagram/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek, jako gwiazda, która cieszy się niesłabnącą sławą, wciąż otrzymuje wiele propozycji współprac. Ostatnio do jej skrzynki mailowej napłynęła kolejna, jednak jak się okazuje, celebrytka nie będzie mogła z niej skorzystać. "Perfekcyjna" przekazała smutną wiadomość.

Małgorzata Rozenek musiała rozczarować swoich fanów. Choć wszyscy na nią liczyli i byli niemalże pewni, że już niebawem zobaczą ją w ulubionym programie, wszystkie nadzieje nagle legły w gruzach. Okazało się, że udział w show, mógłby przysporzyć jej wielu problemów. 

Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość. Nie wystąpi w znanym programie 

Już jakiś czas temu, media obiegła informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z prowadzenia programu "Azja Express". Ponieważ show cieszy się sporą popularnością, producenci nie zamierzali zdejmować go z anteny, dlatego rozpoczęli intensywne poszukiwania nowej osoby, która go poprowadzi. Jak wiadomo, propozycję otrzymała Daria Ładocha i rozchwytywana Małgorzata Rozenek. Warto wspomnieć, że żona Radosława Majdana prócz własnych działalności, pełni także rolę prowadzącej w "Projekcie Lady". Mimo natłoku obowiązków wszystko jednak wskazywało na to, że gwiazda TVN zgodzi się na nową propozycję. 

Celebrytka postanowiła jednak nie podejmować decyzji samodzielnie i po poradę udała się do swojego lekarza. Niedługo potem Rozenek przekazała przykrą wiadomość, informując, że dostała kategoryczny zakaz na udział w programie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co przyczyniło się do zakazu? 

Nie jest tajemnicą, że Małgosia i Radosław starają się o dziecko. Nie ukrywają również, że wszystko odbywa się za pomocą in vitro, który ma znaczący wpływ na organizm kobiety. Kontrowersyjny sposób zapłodnienia wymaga od przyszłej mamy wielu wyrzeczeń w trosce o jej zdrowie i większą szansę na ciąże. Dlatego właśnie, lekarz Rozenek zabronił jej podróżowania do egzotycznych krajów. Mimo uprzedniego przygotowania, ryzyko zarażenia się nawet błahą infekcją mogłoby w mgnieniu oka zburzyć marzenia gwiazdy o kolejnym potomku. Bez słowa dyskusji prezenterka przystała na zalecenia specjalisty, dlatego najprawdopodobniej funkcję nowej prowadzącej obejmie Daria Ładocha. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski aktor wyjawił donosił na kolegów po fachu do SB! Mroczny sekret wyjawił dopiero po latach
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Śledził żonę, żeby jej pomóc. Potajemnie odkrył prawdę, teraz powinien z wdzięczności nosić ją na rękach
  4. Psycholog powiedziała co teraz czeka mamę Dawidka. Ściska za gardło
  5. Dlaczego policja nie mówi o stuprocentowej pewności ws. znalezienia Dawidka? Ekspert wyjawił niezwykle przykre powody
  6. Ciało Dawida nie znajdowało się w zbiorniku wodnym? Doniesienia reportera, który był na miejscu obiegają media

Źródło: plotek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu