Małgorzata Rozenek sprawiła, że byłemu mężowi napłynęły łzy do oczu. Gwiazda pokazała prawdziwe zaskakujące oblicze

Małgorzata Rozenek sprawiła, że byłemu mężowi napłynęły łzy do oczu. Gwiazda pokazała prawdziwe zaskakujące oblicze Źródło: youtube.com/Magazyn Gala

Małgorzata Rozenek to jedna z tych polskich celebrytek, dla której rodzina to największy skarb. Udowodniła to, pokazując swoje zaniepokojenie stanem zdrowia byłego męża. Teraz zaproponowała mu coś, co sprawiło, że napłynęły mu łzy do oczu.

Małgorzata Rozenek od samego początku, gdy jej były mąż, Jacek Rozenek trafił do szpitala, okazywała mu wsparcie. Po tak rozległym udarze cudem udało mu się wrócić do codziennego funkcjonowania. Teraz celebrytka kolejny raz pokazała swoje niezwykle, prawdziwe oblicze, które z pewnością będzie niespodzianką dla wielu jej fanów. 

Małgorzata Rozenek chce poświęcić własne przyjemności dla byłego męża

Gwiazda TVN czuwała przy szpitalnym łóżku Jacka i pilnowała, by niczego mu nie zabrakło. Przywoziła jedzenie, dopytywała się lekarzy o rokowania i służyła szukaniem najlepszych rehabilitantów. Teraz, gdy z jego zdrowiem jest nieco lepiej, a nawet może uż chodzić i wyraźnie mówić, Małgorzata Rozenek nie przestaje się martwić. Podjęła kolejną, ważną decyzję, przez którą w oczach mężczyzny z pewnością pojawiły się łzy wzruszenia.

Celebrytka co roku organizuje rodzinny wyjazd do Francji. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem oraz synami wybierała się w kolejną podróż na zachód. Teraz poważnie jednak zastanawia się, czy nie odpuścić wyjazdu i nie zostać w Warszawie, by w razie czego być przy Jacku i wspierać go w trudnych chwilach, 

- Lipiec od lat jest takim naszym rodzinnym czasem. Jedziemy na południe Francji, po drodze odwiedzamy mojego brata w Lyonie. Zabieram jego dwoje dzieci i podróżujemy dalej. Wracając znów zaglądamy do Lyonu, Michał z żoną dołączają do nas i przyjeżdżamy do Polski - wyznała dziennikarzom "Na żywo".

"To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu ważne"

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że mimo tego, iż nie łączą ją z byłym mężem żadne formalności, to nie przestała przejmować się jego stanem zdrowia. Gdy trafił do szpitala nie liczyło się nic innego. Tak ustawiała swoje plany zawodowe, by zadbać o byłego męża i, jak sama przyznaje, zrobiła to ze względu na dzieci. Gest ten jednak pokazuje jej prawdziwe oblicze, pełne współczucia i troski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To jest trudny czas dla całej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu ważne. Był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci - tak wypowiedziała się o całej sytuacji Rozenek. Nie była sama, ponieważ Jackiem opiekował się też syn z pierwszego małżeństwa. Mieli ogromne wsparcie rodziny i znajomych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny początek wakacji, znowu brak wyobraźni? Rodzina miała poważny wypadek, 2 osoby nie żyją, reszta walczy w szpitalu
  2. Po występie Ani Karwan w Opolu wybuchł skandal. Teraz artystka z mistrzowską swadą zripostowała nieprzyjaciółkę
  3. Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół
  4. Niepowtarzalna klasa najbardziej niedocenionego aktora "Kiepskich". Niesamowity wyczyn
  5. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News