Znamy płeć dziecka Małgorzaty Rozenek! Wygadał się bardzo bliski przyjaciel Radosława Majdana

Znamy płeć dziecka Małgorzaty Rozenek! Wygadał się bardzo bliski przyjaciel Radosława Majdana Źródło: Instagram / m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Wiadomość o tym, że gwiazda wraz z mężem Radosławem Majdanem spodziewa się dziecka, kilka dni temu obiegła wszystkie media. Teraz bliski przyjaciel Radka nie mógł się powstrzymać i wyjawił płeć dziecka.

Małgorzata Rozenek już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Tym razem jednak ojcem jej dziecka będzie Radosław Majdan, którego prezenterka poślubiła w 2016 roku. Bliski przyjaciel Radka, Tomasz Iwan, zdradził płeć przyszłego potomka pary. Obaj mężczyźni przed laty wspólnie grali w polskiej reprezentacji piłki nożnej. Ich drogi zawodowe co prawda się rozeszły, ale nadal łączą ich koleżeńskie relacje. 

Małgorzata Rozenek podziękowała na Instagramie za liczne gratulacje

Kiedy media zaczęły składać gratulacje przyszłym rodzicom dziecka, Małgorzata Rozenek podziękowała wszystkim za ciepłe słowa we wpisie na Instagramie:

- Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa. Dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas. Marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza. Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie - napisała gwiazda. Do gratulacji w komentarzach dołączył się nawet Robert Biedroń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W związku z tą radosną nowiną postanowił zabrać głos także przyjaciel Radosława, Tomasz Iwan. W rozmowie z reporterką portalu Jastrząbpost przyznał, że dużo rozmawiał z Majdanem o przyszłym potomku.

- Przede wszystkim wspaniała wiadomość dla rodziców. Myślę, że to jest coś wspaniałego. To jest dziecko długo oczekiwane przez ich samych, długo oczekiwane przez media. Miałem okazję już z Radkiem rozmawiać osobiście i pogratulować mu. Służę oczywiście pomocą gdyby chciał przyjść na lekcję przewijania pieluch, bo już mam to za sobą. - opowiada.

Tomasz Iwan zdradza płeć dziecka

Mężczyzna jest również przekonany, że Radek będzie fantastycznym ojcem. Dziennikarce Jastrząbpost wyjawił także płeć dziecka. Jak się okazuje, znana para spodziewa się chłopca.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

- Takim wydarzeniu mogą towarzyszyć tylko pozytywne emocje. Radość, szczęście i nawet po jego głosie można było wyczuć, że jest mega zadowolony, więc myślę, że to dziecko będzie oczkiem w jego głowie. Czy będzie bramkarzem, czy też piłkarzem, bo muszę powiedzieć, że to jest różnica – a wiemy, że to będzie chłopiec. Najważniejsze, żeby wszystko poszło po ich myśli, a jestem przekonany, że i Radek i Małgosia otoczą go wspaniałą, rodzicielską opieką. - zdradza przyjaciel Radosława Majdana.

Jeszcze raz gratulujemy rodzicom!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: Jastrząbpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News