Małgorzata Rozenek jest zrozpaczona. "Straciła nadzieję"

Małgorzata Rozenek jest zrozpaczona. "Straciła nadzieję" Źródło: youtube.com/JatrzabPost

Małgorzata Rozenek zazwyczaj zachwycała fanów swoim uporem i pogodą ducha. Ostatnio jej nastawienie zupełnie się zmieniło, a gwiazda wygląda na zrozpaczoną, Okazuje się, że gwiazda TVN wcale nie ma powodów do radości.

Małgorzata Rozenek podzieliła się z fanami smutną wiadomością, która wyjątkowo ją przybija. Widać, że pełna życia prezenterka jest przygaszona. Z wypowiedzi jasno wynika, że nie patrzy w przyszłość optymistycznie, a wręcz przeciwnie. Wielbiciele gwiazdy muszą jej teraz bardzo współczuć.

Małgorzata Rozenek jest zasmucona

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od jakiegoś czasu starają się o dziecko. Para nie ukrywa, że aby to się udało musieli skorzystać z pomocy kliniki oraz metody in vitro. Celebrytka, która już wcześniej korzystała z takiej pomocy, liczyła się z tym, że nie będzie łatwo. Nie spodziewała się jednak aż takich komplikacji. Okazało się, że gwiazda już dwa razy była zapłodniona tą metodą, jednak dwa razy poroniła. To był dla niej okrutny cios.

- Myślenie o trzecim dziecku powoli się we mnie wygasza. Przez dwa lata myślałam bardzo intensywnie. Oboje jesteśmy w tych staraniach zdeterminowani, chociaż powoli tracimy nadzieję. Czasu nie oszukasz, wieku też. Płodność 20-latki jest nieporównywalnie większa niż kobiety po 40. Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie “stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię - wyznała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To koniec nadziei?

Chociaż prowadząca "Projekt Lady" bardzo chce zostać mamą po raz trzeci liczy się z tym, że to marzenie może się nigdy nie spełnić. Przyznała, że ona i jej mąż robią wszystko, by zwiększyć swoje szanse na zostanie rodzicami, to zaczynają liczyć się z porażką. Utrzymują dietę, dbają o aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, jednak to chyba nie wystarcza. Uznali, że spróbują jeszcze dwa razy, potem przestaną.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska aktorka wzięła ślub w tajemnicy! Piękność wyszła za 19 lat starszego milionera [ZDJĘCIA]
2. Były uzależnione od narkotyków, wyglądały fatalnie. Zdjęcia po skończonym odwyku odbierają mowę, prawdziwe petardy

Niektóre osoby uważają, że już "straciła nadzieję". Trzeba przyznać, że do tej pory Małgorzata Rozenek wytrwale walczyła o kolejne dziecko, a niepowodzenia jej nie zrażały. W końcu jednak optymizm się skończył, a ponura rzeczywistość może okazać się dla niej brutalna. Fani z pewnością trzymają kciuki za powodzenie kolejnej próby zajścia w ciążę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Jest bardzo prosty sposób nawet na killka tysięcy złotych
  2. Przejście na emeryturę w tych miesiącach to zły pomysł. Dostaniesz dużo mniej pieniędzy
  3. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  4. Małgorzata Rozenek jest zrozpaczona. "Straciła nadzieję"
  5. Młoda kobieta dziś wygląda jak własna babcia. Jej najnowsze zdjęcie przeraża, wszystko przez jeden zły nawyk
  6. Kotlety mielone zrobione według tego przepisu zachwyciłyby nawet Magdę Gessler. Sekretem jest jedna przyprawa
  7. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł