Rozenek zdradziła największą tajemnicę swojej ciąży. Wiele osób podejrzewało, że tak będzie

Rozenek zdradziła największą tajemnicę swojej ciąży. Wiele osób podejrzewało, że tak będzie Źródło: instagram.com m_rozenek

Kiedy Małgorzata Rozenek oficjalnie obwieściła, że jest w ciąży, media momentalnie zwariowały. Celebrytka starała się o swoje trzecie dziecko przez długie miesiące, bezskutecznie. Nic dziwnego, że każda informacja o ciąży gwiazdy TVN wywołuje tak ogromne emocje.

Małgorzata Rozenek stara się nie zdradzać wielu informacji o swojej ciąży, ale kiedy już to zrobi, media są zachwycone. Tak było i tym razem, jednak wiele osób mogło spodziewać się, że tak będzie.

Małgorzata Rozenek zdradziła pewną tajemnicę, fanki oszalały

O ciąży Małgorzaty Rozenek na tę chwilę wiadomo już bardzo wiele. To będzie trzecie dziecko celebrytki, 13-letni Stanisław i 9-letni Tadeusz są szczęśliwi, że zostaną starszymi braćmi. Radosław Majdan zadebiutuje w roli taty. Jego żona żartobliwie narzeka na tycie, wiadomo również, że będzie to chłopak i otrzyma klasyczne, zwykłe imię, bez żadnych udziwnień. Małgorzata Rozenek jest zadowolona, ponieważ ma już doświadczenie jako mama chłopców i na pewno będzie jej łatwiej, niż gdyby została mamą dziewczynki.

Każdy jednak zastanawiał się, kiedy Małgorzata Rozenek w końcu urodzi. Jej ciążowy brzuszek wygląda na dość spory, przez pewien czas media spekulowały nawet, że to ciąża mnoga, jednak para nie wypowiedziała się na temat tych przypuszczeń. Jeśli tak jest, na pewno nas zaskoczą. Małgorzata Rozenek wygadała się o terminie swojego rozwiązania. Fani podejrzewali i obstawiali jeden termin.

- Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne, co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie - tak na Instagramie wspiera swoje fanki Gosia.

Dziecko Majdanów przyjdzie na świat w czerwcu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wygląda na to, że Małgorzata Rozenek urodzi w pierwszym tygodniu czerwca, chyba, że wyczekanemu synkowi zacznie spieszyć się na świat przed zaplanowanym terminem. Nie przestaje udzielać się w mediach społecznościowych, szczególnie w czasie światowej walki z koronawirusem. Uświadamia przyszłe mamy jak o siebie dbać i zmniejszyć ryzyko zakażenia SARS-Cov-2. Celebrytka kochająca zwierzęta obaliła też mity na temat tego, że zwierzaki zarażają ludzi tym wirusem.

Dzisiaj grzeje: 1. Powiększyła się liczba zakażonych. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość z samego rana
2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

- Dziękujemy. Ja rodzę za tydzień i po prostu psychicznie coraz gorzej. Mój drugi synuś przyjdzie na świat w takich okolicznościach. Staram się myśleć pozytywnie chociaż to trudne - dziękuje za wsparcie pewna fanka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne braki w polskiej służbie zdrowia w obliczu epidemii. Lekarka wyznaje prawdę
  2. Nie żyje były reprezentant Polski. Był prawdziwą legendą Ekstraklasy, oficjalny komunikat klubu
  3. Wystarczy woda, mąka i jeden sekretny składnik. Dawno zapomniany przepis podbija polskie domy
  4. Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra
  5. RMF: Rząd chce przywrócić handel w niedziele. Niespodziewana wiadomość z ostatniej chwili
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News